Nowak-Ibisz świętuje urodziny syna i zwraca się do byłego męża. Mówi też o samodzielnych mamach

Syn Anny Nowak-Ibisz niedawno stał się pełnoletni, o czym nie omieszkała poinformować była żona Krzysztofa Ibisza. Dziennikarka w obszernym poście wspomniała także o byłym mężu.

Anna Nowak-Ibisz to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Kobieta słynie ze swojego bezkompromisowego stylu bycia i bezpośredniego charakteru. Nowak-Ibisz dała się poznać szerszej publiczności jako tytułowa "Pani Gadżet" telewizji TVN. Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje coraz to nowsze treści. Tym razem na instagramowym koncie pojawił się szczególny post. Powodem okazały się 18. urodziny syna.

Zobacz wideo Gilon: Lubię moje połączenie z Ibiszem i Sykut-Jeżyną

Anna Nowak-Ibisz opublikowała niezwykły post na Instagramie. Miała wyjątkowy powód

Na instagramowym koncie Anny Nowak-Ibisz zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko z powodu postu, którym podzieliła się ze swoimi fanami. Dziennikarka dodała zdjęcie z synem. Sama zasiadła na szerokim murku, a Vincent stanął obok niej. Na twarzach obojga widać szerokie uśmiechy. Mimo pozytywnego wydźwięku fotografii szczególną uwagę zwraca jej opis. Dowiedzieliśmy się z niego, że syn dziennikarki skończył 18 lat, a co za tym idzie, stał się pełnoletni. Na szczególną uwagę zasługują słowa Nowak-Ibisz skierowane do byłego męża, Krzysztofa Ibisza.

Jestem wdzięczna za to, że jest moim synem. Jestem i zawsze będę wdzięczna za to, że jego tata Krzysztof Ibisz tak bardzo walczył razem ze mną, żeby nasz syn pojawił się na świecie. 18 lat minęło i nie jak jeden dzień! Każda samodzielna mama, wie o, czym mowa. Nosimy nasze dzieci w sercach, w słowach, ale głównie w czynach, robimy wszystko, żeby było jak najlepiej, stoimy za nimi murem, wspieramy w każdej bitwie, choć same jesteśmy delikatne i wrażliwe jak motyle i potrzebujemy wsparcia. Moje kolorowe, pełne zwariowanych barw skrzydła, będą cię zawsze chronić i wspierać, synu

- napisała Anna Nowak-Ibisz.

 

Syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza jest już pełnoletni. Właśnie skończył 18 lat

Pod przepełnionym emocjami postem niemal natychmiast zaroiło się od komentarzy. "Pani Aniu, jeszcze nie tak dawno opowiadała pani, jak kładzie ciuszki czy piżamkę na kaloryferze dla Vincenta żeby było mu od razu ciepło" - napisała jedna z internautek. "Do wszystkich pięknych życzeń dla Vincenta przyłączamy się. Mamę ściskamy. Obojgu gratulujemy - pięknego syna i wspaniałej mamy" - wyczytaliśmy w dalszej części komentarzy.

Anna Nowak-IbiszAnna Nowak-Ibisz Fot. KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.