Syn Krzysztofa Ibisza nie widział jeszcze młodszego brata. Głos zabrała była żona prezentera

Mimo że najmłodszy syn Krzysztofa Ibisza przyszedł na świat dwa miesiące temu, Vincent Ibisz nie miał jeszcze okazji spotkać się z nowym członkiem rodziny. Anna Nowak-Ibisz wyjaśniła powód tej sytuacji.

Joanna Ibisz, którą prowadzący "Tańca z Gwiazdami" poślubił w ubiegłym roku, w połowie września urodziła chłopca o imieniu Borys. To trzecie dziecko Krzysztofa Ibisza, który ma dwóch synów z poprzednich małżeństw. Z Anną Nowak-Ibisz prezenter wychowuje 16-letniego obecnie Vincenta, a z byłą żoną do dziś utrzymuje bardzo dobre relacje. Gospodyni programu "Pani Gadżet" w rozmowie z JastrząbPost opowiedziała, że Joannę i Krzysztofa Ibiszów wraz z Borysem zaprosiła na rodzinny obiad, jednak nie było jeszcze sprzyjającej okazji, aby Vincent mógł po raz pierwszy zobaczyć najmłodszego brata.

Zobacz wideo Izabela Janachowska o dziecku Ibisza

Vincent Ibisz musi poczekać na spotkanie z Borysem. Wszystko przez sezon przeziębień

Anna Nowak-Ibisz podkreśliła, że jej były mąż jest w stałym kontakcie z Vincentem i bardzo zależy mu, aby bracia w końcu się poznali. Borys jest jednak nadal bardzo mały, a jak mówi "Pani Gadżet", sezon przeziębień nie sprzyja kontaktom towarzyskim.

Zaprosiłam Krzysztofa z żoną do nas na obiad. Krzysztof jest też w kontakcie z Vincentem i czekamy na taki moment, kiedy malutki będzie trochę spokojniejszy, większy. Teraz jest czas przeziębień. Mój syn jest od początku zaproszony, żeby przyszedł i poznał brata. (...) To jest na razie bardzo małe dziecko, a ludzie są poprzeziębiani - tłumaczy była żona prezentera.

Anna Nowak-Ibisz dodała, że czekają na odpowiedni moment i na pewno spotkają się na obiedzie, którego jest inicjatorką. Nie wie jednak, czy nastąpi to jeszcze przed świętami.

To kolejny dowód na to, że Krzysztof Ibisz i jego druga żona są cały czas w bardzo dobrych stosunkach. Na rodzinnych obiadach spotykają się zresztą chyba dość regularnie, a jedno z tych wydarzeń ku uciesze fanów zrelacjonowali nawet na Instagramie.

Prowadzący "Tańca z Gwiazdami" i "Pani Gadżet" małżeństwem byli od 2005 do 2009 roku. Pierwszą żoną Ibisza była natomiast Anna Zejdler, z którą prezenter rozwiódł się w 2004 roku po sześciu latach małżeństwa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.