Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony. Nie obyło się bez żartów. "Eks na garach"

Krzysztof Ibisz wybrał się na obiad do byłej małżonki, Anny Nowak-Ibisz. Wszystko wskazuje na to, że rozstanie wcale nie oznaczało w ich przypadku wzajemnych oskarżeń i kłótni bez końca.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz są przykładem małżeństwa, które nawet po rozstaniu potrafi odnosić się do siebie z szacunkiem i zrozumieniem. Dowodem na idealne relacje byłej pary był obiad, na który prezenterka zaprosiła Ibisza. Nie da się ukryć, że obydwoje byli w szampańskich nastrojach.

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony. Nie obyło się bez żartów

Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony

Krzysztof Ibisz w niedzielę pojawił się na obiedzie u eks-małżonki, Anny Nowak-Ibisz. Widać, że dobry humor ich nie opuszczał. Prezenterka zajęła się przygotowaniem posiłku - z relacji zamieszczonej na Instagramie wynika, że na stole znalazło się mnóstwo specjałów. Ibisz wydawał się wyraźnie zachwycony kuchennymi poczynaniami i wesoło opowiadał o kolejnych przysmakach, które miał wkrótce skonsumować.

Zobaczcie na jakie jedzonko można liczyć w kuchni eks-żony. Kapustka wspaniała, kotleciki indycze, smaczniutko będzie. Rosół na kościach cielęcych. A tutaj pomidorek z zielonymi pesteczkami, a do tego twarożek z olejem lnianym - relacjonował Krzysztof.

Anna również wtrąciła swoje "trzy grosze".

Kuchareczka i eks. Eks na garach - wtórowała opowieściom byłego męża. 

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof IbiszAnna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz instagram.com@krzysztof_ibisz_official


Ostatnio Anna prześmiewała zresztą kulinarne umiejętności Krzysztofa Ibisza, dlatego zaproszenie na dobrze przyrządzony posiłek mogło być elementem kuchennej rywalizacji byłej pary.

Anna Nowak-IbiszAnna Nowak-Ibisz instagram.com@krzysztof_ibisz_official

Zobacz też: Anna Nowak-Ibisz szczerze o ciepłej relacji z Krzysztofem Ibiszem. "Napisałam, że nasz dom jest także jego domem"

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz zapozował z synami. "Męska niedziela z adrenaliną". Maks to kopia mamy

Przy okazji Anna zdradziła, że ich czternastoletni syn Vincent dzień wcześniej zorganizował w domu imprezę. W wyniku zmęczenia nie był w stanie pojawić się na rodzinnym obiedzie.

A młody miał wczoraj imprezkę, kazał mi wyjść z domu. Jak wróciłam koło pierwszej, to jeszcze jeden kolega był. Dlatego tak wyglądam teraz jak wyglądam - opowiadała Nowak-Ibisz.

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz instagram.com@krzysztof_ibisz_official

Anna Nowak-IbiszAnna Nowak-Ibisz skończyła 54 lata. Z okazji urodzin została namalowana przez artystkę

Ibisz wydawał się mocno zaskoczony opowieścią byłej żony.

Po kim on to ma? Nie po nas chyba?

Anna z kolei stwierdziła, że to z pewnością po Krzysztofie syn odziedziczył imprezowe zapędy.