Krzysztof Ibisz wyhodował pomidorki, a była żona kpi z jego umiejętności kulinarnych. "Już Ty zostań przy swojej robocie"

Krzysztof Ibisz zamieścił na Instagramie zdjęcia w towarzystwie... samodzielnie wyhodowanych pomidorów! Anna Nowak-Ibisz zostawiła pod publikacją zabawny komentarz.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz bezapelacyjnie należą do grona osób, którym nie można odmówić klasy. Byli małżonkowie bardzo dobrze się dogadują i starają się razem wychować nastoletniego syna Vincenta. Ibiszowie niejednokrotnie udowadniali w sieci, że potrafią z siebie żartować. Teraz znowu dali popis na Instagramie Krzysztofa. 

ZOBACZ: Krzysztof Ibisz chwali się ślubną obrączką i żartuje: Mówiłem, że nie zrobię tego po raz trzeci. Była żona zabrała głos

Krzysztof Ibisz pochwalił się pierwszymi zbiorami

Przez przymusową izolację wiele osób odnalazło w sobie ukryte talenty. Nie inaczej jest w przypadku Krzysztofa Ibisza, który zaczął uprawiać pomidorki koktajlowe na balkonie. Prezenter zamieścił selfie z samodzielnie wyhodowanymi warzywami. Stwierdził, że to pierwszy krok, aby nie musieć być zależnym od marketów. 

Moje pierwsze wyhodowane pomidory - pierwszy krok do samowystarczalności - napisał Krzysztof Ibisz na Instagramie.
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Głos zabrała także była żona prezentera, która pochwaliła inicjatywę Krzysztofa. 

To znaczy tak; Ty owszem jesteś samowystarczalny, ale na scenie, w pracy nie potrzebujesz w zasadzie nikogo ani niczego, no może tylko zamiast nawozu, wóz transmisyjny. Ale hodowca... pomidorków... koktajlowych... To byłby ekocud! Na bazarku takie dzisiaj widziałam! Tylko mniej suche na łodygach były. Do twarzy Ci z czerwienią - napisała Anna Nowak-Ibisz.

Ibisz w odpowiedzi na komentarz napisał, że być może w przyszłości zajmie się uprawą warzyw. 

Kurczę, może w to pójdę. Sprawa do przemyślenia - odpowiedział.

Anna Nowak-Ibisz zasugerowała, żeby jednak Krzysiek został przy pracy w Polsacie. 

Już Ty zostań przy swojej robocie, a z pomidorów grecka sałatka będzie. Umiesz? Czy ja mam ją zrobić - zażartowała "Pani Gadżet".

Dobrze widzieć, że byli małżonkowie nie tracą poczucia humoru i potrafią razem żartować!

ZOBACZ TEŻ: Anna Nowak-Ibisz szczerze o ciepłej relacji z Krzysztofem Ibiszem. "Napisałam, że nasz dom jest także jego domem"

Zobacz wideo Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem
Więcej o: