Syn Krzysztofa Ibisza wystąpił z ojcem na scenie. Anna Nowak-Ibisz dumna. "Genów sceny nie wydłubiesz"

Anna Nowak-Ibisz podzieliła się z obserwatorami ważną informacją. W środę jej syn Vincent wystąpił na scenie z Krzysztofem Ibiszem.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz poznali się, gdy mieli po 16 lat. Po wielu latach zostali parą, a w 2005 roku wzięli ślub. Niedługo później na świat przyszedł owoc ich miłości - Vincent. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. 11 lat temu gospodyni programu "Pani Gadżet" i jej mąż rozstali się. Mimo to Anna i Krzysztof utrzymują przyjacielskie relacje, a łączy ich przede wszystkim troska o dobro syna. Byli małżonkowie nie stronią od spędzania czasu w rodzinnym gronie.

Zobacz wideo

Syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza wystąpił na scenie

Jakiś czas temu Anna Nowak-Ibisz zdradziła, że Vincenta ciągnie na scenę. Teraz na swoim instagramowym profilu prezenterka podzieliła się informacją, że syn miał okazję wystąpić u boku ojca. Mogliśmy obejrzeć ich w środę na kanale Polsat, a wszystko dzięki propozycji kabaretu Paranienormalni. Anna Nowak-Ibisz nie kryje dumy i wzruszenia.

Powiem Wam tak – dumna jestem jak paw, a nawet jak pawian i jak typowa matka. Jeden telefon ściągnął nas natychmiast z Juraty! Tak zadowolonego młodego wracającego z wakacji dawno nie widziałam! Panowie wystąpili razem na scenie i zdradzę Wam tylko, że to syn miał mniejszą tremę. Genów sceny nie wydłubiesz! Dostajesz je do kołyski i ziarno zostaje zasiane - czytamy w najnowszym wpisie na Instagramie.

Jak widać, czternastolatek poszedł w ślady ojca. Na wydarzenie zaprosiła Anna Nowak-Ibisz.

Patrzyłam na nich razem z ogromnym ciepłem w sercu, przynosiłam wodę, kawkę, tekst podrzucałam nawet - prowadzącemu, nie synowi i było strasznie fajnie! - napisała.
 

Vincentowi życzymy rozwoju kariery!

Więcej o: