Joanna Ibisz urodziła! Para powitała na świecie pierwsze dziecko

Joanna i Krzysztof Ibiszowie zostali rodzicami. Jak podaje Pomponik, para doczekała się narodzin pierwszego dziecka.

Jak ustalił Pomponik, Joanna i Krzysztof Ibiszowie 18 września powitali na świecie pierwsze dziecko. Małżonkowie jak na razie nie potwierdzili oficjalnie tej informacji. Nowy członek rodziny to trzecie dziecko sławnego prezentera, a jego synowie mogą cieszyć się nowym rodzeństwem.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna wspomina wesele Ibisza. „Krzysiek promienieje!"

Joanna Ibisz urodziła

Para od początku ciąży nie dzieliła się z fanami szczegółami życia prywatnego, dość oszczędnie informując o przygotowaniach do powitania na świecie nowego członka rodziny. Jak ustalił Pomponik, dziecko przyszło na świat dwa dni przed terminem i wszystko odbyło się bez komplikacji.

Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem - zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze - cytuje informatora serwis.

Skontaktowaliśmy się z Krzysztofem Ibiszem w celu potwierdzenia tych doniesień, jednak póki co nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Ibiszowie jakiś czas temu zrobili sobie na pamiątkę tzw. brzuszkową sesję. Wówczas pokazali w sieci pojedyncze kadry. Mimo to przez całą ciążę stronili od wypowiadania się na ten temat. Para ogłosiła radosną nowinę w czerwcu, kiedy ciążowe krągłości były już mocno widoczne. Wówczas Ibiszowie zdecydowali się opublikować wspólne zdjęcie. Pobrali się w sierpniu 2021 roku. Wcześniej jednak długo ukrywali związek, aż w końcu, już po ślubie, zaczęli udzielać wspólnych wywiadów. Początki nie były łatwe, gdyż prezenter oświadczał się ukochanej dwa razy.

Krzysztof Ibisz jest ojcem od ponad 20 lat. Z byłą żoną Anną Zejdler ma 23-letniego syna Maksymiliana, a z małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz - 16-letniego syna Vincenta. Mama starszego z dzieci Ibisza wypowiedziała się na temat ciąży aktualnej żony byłego męża. Nie kryła radości, że Maks będzie miał młodsze rodzeństwo, choć różnica wieku będzie ogromna. Dla 57-letniego dziennikarza ponowne ojcostwo po kilkunastu latach będzie zapewne całkiem nowym doświadczeniem. Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom. Zobacz też: Zdjęcia z wesela Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.