Cezary Olszewski nie żyje. Był zwycięzcą "Tańca z gwiazdami". Miał 42 lata

Cezary Olszewski nie żyje. Znany z "Tańca z gwiazdami" tancerz został znaleziony w hotelu. Mężczyzna w chwili śmierci miał 42 lata.

Cezary Olszewski nie żyje. Szersza publiczność zna go z formatu "Taniec z gwiazdami". To właśnie w tamtym okresie tancerz zyskał największą popularność i stał się rozpoznawalny. Jak podaje portal eostroleka.pl, jego ciało zostało znalezione w jednym z hoteli. "Odnotowaliśmy zgon 42-letniego mężczyzny w jednym z hoteli na terenie Ostrołęki. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające. Ustalana będzie także przyczyna zgonu mężczyzny" - mówi kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce portalowi moja-ostroleka.pl.

Zobacz wideo Anita Sokołowska zdradziła, czy wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Cezary Olszewski zmarł w wieku 42 lat. Przyczyna zgonu nie jest znana

Cezary Olszewski świetnie odnajdywał się zarówno w tańcach typowo klasycznych, jak i nieco bardziej współczesnych. Popularność przyniosły mu występy z grupą taneczną Volt. Okazały się one prawdziwą przepustką do kariery. W 2008 roku Cezary Olszewski zajął chlubne stanowisko trenera w "Tańcu z gwiazdami". Był nim przez dwa lata i widać było, że przynosiło mu to ogromną satysfakcję. Po raz pierwszy mogliśmy go zobaczyć w siódmej edycji tanecznego show.

Cezary Olszewski, Magdalena WalachCezary Olszewski, Magdalena Walach Cezary Olszewski nie żyje. Miał 42 lata. Fot. KAPiF

Tytułową gwiazdą, która towarzyszyła mu po raz pierwszy na parkiecie była Magdalena Walach i to właśnie z nią Olszewski doszedł do finału. Po zdobyciu kryształowej kuli oklaskom nie było końca. Charakterystyczna aktorka o długich, rudych włosach fanom produkcji najbardziej kojarzyła się z polsatowskim "Pensjonatem pod Różą". Olszewski przed kamerami zatańczył jeszcze z Anną Popek, Anną Nowak-Ibisz, Grażyną Wolszczak i kultową supernianią, czyli Dorotą Zawadzką.

Cezary Olszewski został znaleziony w hotelu w Ostrołęce. Okoliczności śmierci nie są znane

O tym, że Cezary Olszewski nie żyje wyczytaliśmy na łamach portalu eostroleka.pl. Szczegóły dotyczące zgonu tancerza wciąż nie są znane. Wiadomo jedynie, że ostatnie chwile życia spędził w hotelu w Ostrołęce. Miasto to z pewnością nie było przypadkowe - to rodzinne strony Olszewskiego. Mężczyzna naukę tańca towarzyskiego rozpoczął już w czwartej klasie szkoły podstawowej. Uczęszczał do klasy o profilu akrobatyczno-tanecznym.

Cezary Olszewski, Magdalena WalachCezary Olszewski, Magdalena Walach Cezary Olszewski nie żyje. Miał 42 lata. Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.