"Rolnik szuka żony". Anna wróciła już z dzieckiem ze szpitala. Czekała na nią niespodzianka

Anna Derbiszewska dała się poznać w programie "Rolnik szuka żony". Spotkała tam Jakuba, z którym stworzyła szczęśliwą relację. Niedawno para powitała na świecie dziecko. Kobieta wróciła już z synem do domu. To na nią czekało.

Anna Derbiszewska w programie "Rolnik szuka żony" szukała prawdziwej miłości. Choć początkowo zupełnie się na to zapowiadało, jej idealnym partnerem został Jakub. Fani przyjęli go z lekkim dystansem. Z czasem jednak wyszło na jaw, że ta dwójka jest sobie pisana. Program opuścili jako para, a podczas świąt Bożego Narodzenia zakochani się zaręczyli. Niedługo później ogłosili, że oczekują narodzin dziecka. Ich syn przyszedł już na świat. Mama i jej pociecha wrócili do domu ze szpitala.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Anna wróciła z dzieckiem ze szpitala. Taka niespodzianka na nią czekała

Anna Derbiszewska z programu "Rolnik szuka żony" wróciła już z synem do domu. Taką niespodziankę otrzymała

Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony" poinformowali za pomocą Instagrama, że doczekali się syna. Widzowie nie posiadali się z radości. Domysły o tym, kiedy odbędzie się poród, pojawiały się w sieci już od dłuższego czasu. Rolniczka podkreślała, że ma nadmiar obowiązków i przez to wstrzymuje się od mediów społecznościowych. 15 maja wszystko było jasne. Informacja pojawiła się również na oficjalnym profilu show "Rolnik szuka żony". "Przedstawiamy wam Dariusza. Synka Ani i Jakuba z dziesiątej edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy dużo zdrówka!" - czytamy. Teraz kobieta wraz ze swoją pociechą wróciła już do domu. Tam czekała na nią niespodzianka. Jakub postanowił przystroić dom. Użył do tego balonów w niebieskich odcieniach. Nie obyło się bez baneru z napisem powitalnym. Ukochany Anny nie zapomniał o kwiatach. Kobieta dostała również wiele prezentów od bliskich. Była niezwykle zachwycona gestem. Co sądzicie? Po więcej zdjęć Anny i Jakuba z programu "Rolnik szuka żony" zapraszamy do naszej galerii na górze strony.  

'Rolnik szuka żony'. Prezent dla Anny Derbiszewskiej'Rolnik szuka żony'. Prezent dla Anny Derbiszewskiej fot. https://www.instagram.com/aniaderbiszewska/

"Rolnik szuka żony". Anna Derbiszewska pokazywała ciążę w mediach społecznościowych

Anna Derbiszewska relacjonowała przebieg ciąży w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie starała się jednak ograniczać szczegóły. Mówiła jednak, że może liczyć na ogromne wsparcie od swojego partnera. Opowiadała o swoim samopoczuciu w trzecim trymestrze. - Tak poza tym chciałam wam powiedzieć, że ja się czuję dobrze, maleństwo jeszcze w brzuszku, tak że się czuję... jest wszystko ok. Jesteśmy szczęśliwi, zdrowi, rośniemy, ja i mały. Kuba nas wspiera w tym, wszystko jest ok. (...) Wiadomo, są dni lepsze i słabsze, ale nie mogę narzekać - wyznawała na profilu. Szczegóły na temat ciąży Anny z programu "Rolnik szuka żony" znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Anna przeżyła dramatyczne chwile. "Najgorsze, co mogło mnie spotkać"

 
 
Śledzicie losy Anny i Jakuba w mediach społecznościowych?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.