"Rolnik szuka żony". Ania i Jakub zaręczyli się! Jest zdjęcie pierścionka. "Przez resztę życia"

Ania i Jakub uczestniczyli w dziesiątej odsłonie show "Rolnik szuka żony". Para właśnie pochwaliła się świetną wiadomością w sieci.

Ania i Jakub poznali się w dziesiątej odsłonie programu "Rolnik szuka żony". Rolniczka wybrała mężczyznę spośród wielu kandydatów, którzy do niej napisali. Początkowo kobieta, jak i widzowie nie byli przekonani do Kuby. Fani randkowego show czuli awersję przez fakt, że mężczyzna ma już trójkę dzieci i byli przekonani, że nie myśli o Ani poważnie. W końcu jednak wyszło na jaw, że para rozumie się bez słów. Anna i Jakub przyznali, że zakochali się w sobie będąc jeszcze w programie. Teraz okazało się, że mają wobec siebie poważne plany na przyszłość. Rolniczka powiedziała "tak"!

Zobacz wideo Wesele uczestników programu "Rolnik szuka żony". Tak szaleli Ada i Michał

"Rolnik szuka żony". Ania i Jakub przekazali świetnie wieści! "Powiedziała tak"

Ania i Jakub byli jedną z niewielu par, która chciała kontynuować relację po programie. Sceptycyzm rolniczki zamienił się w gorące uczucie. Zakochani cieszą się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. W wigilię Jakub pochwalił się wyjątkowym zdjęciem na profilu na Instagramie. Okazało się, że uczestnicy show "Rolnik szuka żony" zaręczyli się! Ania powiedziała "tak". W sieci pojawiła się fotografia pierścionka. "Będziemy się prowadzać przez resztę życia" - napisał mężczyzna w opisie posta. Fani od razu zaczęli składać gratulacje. "Piękna wiadomość", "Dużo miłości!", "Wszystkiego, co najlepsze dla was!" - czytamy w sekcji komentarzy. Cieszycie się? Więcej zdjęć zakochanych znajdziecie w galerii na górze strony.

 

"Rolnik szuka żony". Ania i Jakub jakiś czas temu mówili o planach na przyszłość. O co chodziło?

Anna i Jakub nie ukrywali, że mają wobec siebie poważne plany. Ostatnio wzięli udział w wywiadzie dla "Faktu", w którym wyznali, jak widzą swoją przyszłość. Pojawiła się nawet mowa o dziecku. - Założenie rodziny to jest naturalny element związku. Jeżeli ludzie traktują się poważnie, to jest naturalne, że chcą mieć razem dziecko. Ja mówiłam o tym od początku, Kuba też. Jednak myślimy o tym - mówiła wówczas kobieta. - Jesteśmy na to gotowi. Wszystko bardzo fajnie się toczy - dodał jej ukochany. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Wiemy, gdzie pracuje Kuba. Posądzano go o związek dla pieniędzy, a sam dobrze zarabia

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga GŁOSUJ TU!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.