"Rolnik szuka żony". Ania i Jakub przekazali ważne wieści. "Jesteśmy na to gotowi"

Fani związku Ani i Jakuba z "Rolnik szuka żony" mają powody do radości. Para podzieliła się niespodziewaną nowiną. Mowa o dziecku.

Za nami finał najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Jak się okazało, jedną z niewielu par, która chce kontynuować relację po show, jest Ania i Jakub. Wiele osób nie spodziewało się tej decyzji, ponieważ początkowo rolniczka była sceptycznie nastawiona do mężczyzny. Z biegiem czasu między uczestnikami programu pojawiło się prawdziwe uczucie i dzisiaj cieszą się ogromną popularnością wśród widzów Telewizji Polskiej. Niedawno przekazali fanom, że chcą  rozpocząć kolejny etap w związku. Więcej zdjęć Anny i Jakuba znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Marta Manowska tłumaczy, dlaczego "Pytanie na śniadanie" nie jest formatem dla niej

"Rolnik szuka żony". Ania i Jakub planują powiększyć rodzinę

Związek finalistów programu telewizyjnego kwitnie. Para ostatnio zdradziła, że w niedalekiej przyszłości planuje mieć dziecko. - Założenie rodziny to jest naturalny element związku. Jeżeli ludzie traktują się poważnie, to jest naturalne, że chcą mieć razem dziecko. Ja mówiłam o tym od początku, Kuba też. Jednak myślimy o tym - powiedziała Ania dla "Faktu". Głos zabrał także jej ukochany. - Jesteśmy na to gotowi. Wszystko bardzo fajnie się toczy - zaznaczył Jakub. Nie pozostało nam nic innego, jak trzymać kciuki za plany tej pary. 

"Rolnik szuka żony". Była Jakuba chciała pokrzyżować im plany 

Chociaż w związku Anny i Jakuba wszystko dobrze się układa, to ostatnio kobieta wyjawiła, że ktoś chciał namieszać w ich relacji. Jak się okazało, to była partnerka Jakuba, która nie mogła znieść jego szczęścia. - Ja już wcześniej miałam sytuację z tym związaną. Wiedziałam w programie, że ona będzie takie rzeczy robiła, ponieważ wcześniej też dzwoniła do mojego kolegi, który jest bratem mojej dobrej znajomej ze studiów. W każdym razie powiedziała mi, że dzwoni do brata i dodała temu bratu, że ona robi to specjalnie, bo chce, żebym nie wybrała Kuby, a nie dlatego, że ona chce mnie ostrzec - powiedziała uczestniczka "Rolnik szuka żony" w rozmowie z Party.pl. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Agnieszka ma nowego partnera. Uchyliła rąbka tajemnicy

Ania i Jakub w 'Rolnik szuka żony'Ania i Jakub w 'Rolnik szuka żony' Fot. @aniaderbiszewska / Instagram

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii para jak z kosmosu nominowani są: Marcin Hakiel i nowa partnerka, Agata Rubik i Piotr Rubik, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski, Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.