"Rolnik szuka żony". Anna przeżyła dramatyczne chwile. "Najgorsze, co mogło mnie spotkać"

Anna Derbiszewska z dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" napisała o trudnych chwilach, z jakimi musiała się zmierzyć. Podzieliła się prywatną historią. Co się stało?

Anna Derbiszewska wystąpiła w dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Szukała przed kamerami drugiej połówki. Na planie poznała Jakuba. Widzowie nie byli przekonani do mężczyzny i twierdzili, że może ją wykorzystać. Tak się jednak nie stało. Anna i Jakub wiodą szczęśliwe życie we dwoje. Zakochani zaręczyli się w Boże Narodzenie, a później ogłosili, że spodziewają się dziecka. Wielkimi krokami zbliża się termin porodu Anny. Mimo wielkich zmian w życiu rolniczka stale pozostaje w kontakcie z fanami. Ostatnio wyjawiła im smutną historię. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Waldemar przekazał ważną informację. Padł ofiarą oszustów

"Rolnik szuka żony". Anna nagle straciła tatę. "Było mi bardzo ciężko"

Ostatnio Anna zorganizowała sesję Q&A na InstaStories. Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" została zapytana przez jedną osobę o to, jak poradzić sobie ze śmiercią mamy. Anna przytoczyła smutną historię ze swojego życia. Jak się okazuje, jakiś czas temu sama nagle straciła tatę. "Ciężka sprawa, na to nie ma odpowiedniej rady czy recepty. Pięć lat temu zmarł nagle mój tata. Było mi bardzo ciężko, lecz z biegiem czasu człowiek przyzwyczaja się do życia bez tej najbliższej osoby" - pisała. Anna poradziła osobie, która zadała to pytanie. Opowiedziała o trudnych emocjach, z jakimi się mierzyła. "Trzeba to samemu przeżyć w zgodzie ze sobą. Ze wszystkich moich przeżyć, uważam, że to było najgorsze, co mogło mnie spotkać w życiu. Ale na to nie mamy wpływu, kiedy nasza godzina wybije czy naszych bliskich. Takie są koleje losu" - napisała Anna. Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony.

Wpis Anny DerbiszewskiejWpis Anny Derbiszewskiej Fot. @aniaderbiszewska / Instagram

"Rolnik szuka żony". Anna opowiedziała o ciąży. "Znoszę bardzo dobrze"

Anna opowiedziała ostatnio na swoim profilu na Instagramie o tym, jak czuje się w zaawansowanej ciąży. Wiemy, że poród rolniczki zbliża się wielkimi krokami. - Jest ok generalnie. (...) Ciążę generalnie znoszę bardzo dobrze, cały czas jestem aktywna. Wiadomo, są dni lepsze i słabsze, ale nie mogę narzekać. Faktycznie ostatni trymestr jest cięższy od poprzednich dwóch. Kilogramy dodatkowe robią swoje - poinformowała na Instagramie rolniczka. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Ania komentuje nową edycję. Uważa, że uczestnicy są za młodzi? "Nie można..."

 
Czy Anna dobrze poradziła osobie, która zadała pytanie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.