Zofia Zborowska urodziła! Znamy już imię drugiego dziecka. Nietypowe

Zofia Zborowska pochwaliła się na Instagramie ważną wiadomością. Urodziła drugą córkę i wyjawiła, jakie imię dla niej wybrała. Przy okazji zamieściła kadr ze szpitala.

Zofia Zborowska od dłuższego czasu relacjonowała w mediach społecznościowych, jak znosi kolejną ciążę i chętnie pokazywała krągłości. Okazuje się, że to już koniec zmagań, bo aktorka wraz z mężem powitali na świecie drugą córkę. Już wiadomo, jakie imię wybrali dumni rodzice. Jest zdecydowanie nietypowe. 

Zobacz wideo

Zofia Zborowska pochwaliła się zdjęciem ze szpitala. Imię córki już znamy 

Od dłuższego czasu Zborowska udziela się na Instagramie, gdzie na co dzień obserwuje ją ponad pół miliona osób. Aktorka z niecierpliwością oczekiwała przyjścia na świat drugiego dziecka. Pierwszy raz urodziła w 2021 roku, wówczas małżeństwo doczekało się córki Nadziei. I właśnie w imieniny mamy oraz siostry, na świecie pojawiła się Jaśmina. Zdjęcia córki Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony ze szpitala znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Instagram vs. reality. A tak na serio to wczoraj w imieniny Nadziejki i Zosi przyszła na świat nasza druga córeczka Jaśminka. Dzielna mama z córeczką mają się dobrze! Obydwie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy

- czytamy w opublikowanym poście, w którym Zborowska podziękowała także wszystkim osobom, które pomogły jej podczas porodu. 

W komentarzach posypały się gratulacje. Już wiadomo, czy małżeństwo zdecyduje się na kolejne dziecko 

Na Instagramie pojawiła się już masa komentarzy, w których wszyscy gratulują rodzicom. Pod wpisem nie zabrakło gratulacji od znanych nazwisk. "Bosko! Miejcie cudnie!" - napisała Aleksandra Kwaśniewska, a Marina, która sama spodziewa się dziecka, skomentowała: "Ogromne gratulacje raz jeszcze". Siostra Zborowskiej, Hanna, również pokusiła się o kilka nietypowych słów: "Pędzel, pędzel, co z ciebie wyrośnie? Gruszki na wierzbie czy śliwki na sośnie! Ciocia kocha! Dla ciekawskich, pędzel wyglada jak Nadzia i jak Zosia w dniu porodu. Tylko, że z twarzą Andrzeja!". Gratulacje złożyli również, m.in. Maciej Zakościelny oraz Paulina Krupińska. Małżeństwo wyjawiło również, że nie planuje już sprowadzać na świat kolejnego potomka. "Zamykamy już produkcję" - jasno oświadczyła we wpisie Zborowska. 

Zofia ZborowskaZofia Zborowska Zofia Zborowska o szpitalu, KAPiF.pl

Czy rodzice mają prawo do relacjonowania życia dziecka w sieci?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.