Sandra Kubicka wyznaje: Chciałam pojechać ze szpitala do domu, ale tak się nie wydarzy

Sandra Kubicka w najnowszym wywiadzie opowiedziała, że po narodzinach syna nie wszystko pójdzie tak, jak sobie wymarzyła. Co się stało?

Sandra Kubicka i Baron oczekują na narodziny wymarzonego dziecka. Modelka i muzyk spodziewają się syna, dla którego już wybrali imię. Choć nie zdradzili, na kiedy jest termin, to chętnie opowiadają o przygotowaniach do tego najpiękniejszego dla nich dnia. Jakiś czas temu kupili dom, by przenieść się z zatłoczonej Warszawy bliżej natury. Teraz Sandra Kubicka zdradziła, jak się czuje przed porodem i jak postępują prace w ich nowym gniazdku. 

Zobacz wideo

Sandra Kubicka przygotowuje się do porodu. Nie wszystko idzie po jej myśli

Modelka nie ukrywa, że podczas ciąży zagłębiała wiedzę na temat swojego stanu i aby przygotować się jak najlepiej do roli mamy i opieki nad maluchem. Małżonkowie postanowili także, żeby ich syn wychowywał się w domu otoczonym zielenią. "Nie będę tęsknić za centrum miasta, już mam dość. (...) W naszym domu jak ostatnio wyszłam, to usłyszałam tylko ptaszki i to było super. Chcę, żeby syn się wychował tak jak ja się wychowałam - że będzie brudny, w piasku, będzie mógł iść na grzyby z dziadkiem. Myślę, że ten świat zmierza w bardzo złym kierunku. Każdy taki bodziec normalności będzie super dla dziecka" - wyznała w rozmowie z JastrząbPost. Kubicka dodała też, że jednak nie wszystko ułożyło się tak, jak chciała. Ma to związek z pracami remontowymi, które trwają w ich nowej posiadłości. To sprawiło, że razem z mężem muszą odsunąć w czasie przeprowadzkę. "Jest mały stresik, bo w mojej idealnej głowie chciałam pojechać ze szpitala do domu, ale tak się nie wydarzy i musimy chwilkę poczekać, żeby zrobić tam małe prace, ale jest idealnie" - dowiedzieliśmy się. Małżonkowie pokazali już kilka ujęć z domu, znajdziecie je w naszej galerii na stronie. Jednak mimo tego, że Baronowie jeszcze nie zamieszkali w nowym domu, już wiedzą, jak urządzą pokój dla syna.

Będzie tapeta, będzie błękitno-szaro-biało, będzie bardzo chłopięco, cudownie. Mam już wszystkie mebelki, tylko musimy się przeprowadzić i to zrobić więc czekamy na moment

- dowiedzieliśmy się z rozmowy modelki z portalem.

Sandra Kubicka i Baron zamieszkają w nowym domu. Jak będzie wyglądać?

Już wcześniej małżonkowie ujawnili nieco szczegółów dotyczących tego, jak będzie wyglądał ich dom. Jednym z pomieszczeń, które wygląda bardzo interesująco, jest pokój kąpielowy wielkości kawalerki. Znajdzie się tam m.in. prysznic i sauna.

Śledzisz profil Sandry Kubickiej na Instagramie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.