Baron wsadził babcię do samochodu i zabrał ją na przejażdżkę. To znana aktorka. Poznajecie?

Wiosna to idealny czas na długie spacery z bliskimi. Baron postanowił wykorzystać słoneczny dzień i odwiedził swoją babcię. Poznajecie tą panią?

Baron i Sandra Kubicka niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Do narodzin zostało jeszcze trochę czasu. Przyszli rodzice starają się wykorzystać wolny czas, jak tylko mogą. Kubicka niedawno wzięła udział w sesji dla popularnego magazynu. Baron godzi obowiązki zawodowe z opieką nad ciężarną żoną. Muzyk stara się również poświęcić trochę czasu reszcie rodziny. W pierwszych dniach wiosny w nowym domu odwiedziła go 92-letnia babcia. "Niedzielny spacer z moją ukochaną babcią po okolicach naszego nowego domu to dla mnie najbardziej magiczne momenty" - pisał wtedy zadowolony. Teraz to on postanowił odwiedzić ją. Niewielu wie, że babcią Barona była aktorką. Na pewno kojarzycie ją z wielu produkcji.

Zobacz wideo Sandra Kubicka wściekła. Opowiedziała, jak lekarz miał potraktować jej mamę

Babcia Barona ma na koncie role w znanych polskich filmach i serialach 

Marlena Milwiw wystąpiła w naprawdę popularnych produkcjach. Mogliśmy ją zobaczyć m.in. w "Wyjściu awaryjnym", "Och, Karol" i "Jak być kochaną". Fani z pewnością kojarzą ją również z występów w "Świecie według Kiepskich" i "Pierwszej miłości". Ostatni raz na ekranie pojawiła się w 2011 roku. Zagrała wtedy w "Licencji na wychowanie". Milwiw debiutowała na deskach Teatru Nowej Warszawy w roli Ruth w dramacie "Niemcy". Później można było ją zobaczyć w kilku znanych wrocławskich teatrach. A gdzie przebywa teraz? 

Alek Baron z babciąAlek Baron z babcią Baron wsadził babcię do samochodu i zabrał ją na przejażdzkę. To znana aktorka. Poznajecie? Fot. @alekbaron/ Instagram

Babcia Barona trafiła do domu opieki w Skolimowie. Muzyk często ją odwiedza

Od jakiegoś czasu Milwiw mieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, do którego trafiła po poważnej chorobie. - Do Skolimowa zostałam przewieziona prosto ze szpitala. To nie było tak, że podjęłam decyzję o przeprowadzce. Zostałam tu przywieziona ze szpitala w stanie kompletnej nieprzytomności. Parę tygodni wracałam do żywych. Decyzję musiał podjąć mój syn, który potwornie to przeżył, ale nie było wyjścia. Długo trwało dochodzenie do siebie. Dobrze się poczułam dopiero wtedy, jak zamieszkałam w Skolimowie - tłumaczyła kiedyś w rozmowie z "Super Expressem". Jak donosi jedna z informatorek tabloidu, Baron często odwiedza swoją babcię. ZOBACZ TEŻ: Odpowiedź Kubickiej na komentarz NFZ. Nie odpuści lekarzom z SOR-u [PLOTEK EXCLUSIVE]

 
Pamiętacie jakieś role babci Barona?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.