Zofia Zborowska pokazała brzuch dzień po porodzie. "Nie znika tak szybko"

Zofia Zborowska urodziła drugą córkę. Celebrytka dzień po porodzie nagrała InstaStories, na którym pokazała brzuch. Zwróciła się do innych kobiet.

16 maja Zofia Zborowska ogłosiła, że urodziła. Razem z Andrzejem Wroną powitali drugą córkę, która pojawiła się na świecie 15 maja. Okazało się, że dziewczynka otrzymała piękne imię. Rodzice nazwali ją Jaśmina. "Dzielna mama z córeczką mają się dobrze! Obydwie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy" - dowiedzieliśmy się także z wpisu na Instagramie, który aktorka i sportowiec opublikowali na Instagramie. Później Zborowska nagrała InstaStories, na którym skupiła się na tym, jak wygląda dzień po porodzie.

Zobacz wideo

Zofia Zborowska urodziła. Pokazała brzuch dzień po porodzie

Aktorka opublikowała nagranie, które ma żartobliwy charakter. Bez wątpienia nawiązała w nim do tego, że niektórym wydaje się, że kobiety od razu wracają do dawnej sylwetki. Przypomnijmy, że jest to kwestia indywidualna, a każda z nas ma inny organizm i podejście do tego tematu. Zofia Zborowska pokazała się w lustrze, a głównym tematem uczyniła brzuch. - A dla wszystkich dziewczyn, które są pierwszy raz w ciąży... brzuch nie znika tak szybko - zwróciła uwagę wyraźnie rozbawiona. Później aktorka opublikowała kolejne zdjęcie, na którym pozuje z młodszą córką. W ten sposób podziękowała za życzenia i wszystkie gratulacje. Zdjęcia Zofii Zborowskiej po porodzie, a także z okresu ciąży, znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Zofia Zborowska bardzo chętnie relacjonowała, jak przebiega jej ciąża. Nie wszystkie treści podobały się internautom. Gdy pokazała ciążowe krągłości, jedna z obserwatorek jej profilu zapytała niemiło: "Po co ten brzuch taki wywalony?". Aktorka postanowiła odpowiedzieć i zażartowała. "A co, mam go wciągać w domu?" - zwróciła się do czepialskiej internautki. To jednak nie był koniec sprawy. Później Zborowska zwróciła uwagę na to, kto to napisał. "Zgadnijcie, jakiej płci jest osoba, która napisała ten komentarz, i ile mniej więcej ma lat?". To niestety nie była jedyna sytuacja, kiedy użytkownik Instagrama zaczepił ją w nieprzyjemny sposób. Aktorce puściły nerwy, kiedy urządziła sesję Q&A. Przeczytacie o tym tutaj: Zofia Zborowska dostała pytanie. Wściekła się na internautkę. "Cymbalico".

Śledzisz profil na Instagramie Zofii Zborowskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.