Zborowska pokazała ciążowe krągłości, a internautka się czepia: "Po co ten brzuch taki wywalony?". Odpisała

Zofia Zborowska-Wrona juź niedługo powita na świecie drugą córkę. Teraz dodała na profil na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej ciążowy brzuch. Internautka ją skrytykowała, ale aktorka nie pozostała dłużna.

Zofia Zborowska-Wrona chętnie pokazuje w mediach społecznościowych to, co się dzieje u niej na co dzień. Obecnie z pewnością zajęta jest wychowywaniem córki oraz oczekiwaniem na kolejne dziecko. Aktorka jest już w zaawansowanej ciąży. Dodała zdjęcie, na którym widać jej brzuch. Jedna z internautek postanowiła dodać kąśliwy komentarz. Celebrytka szybko odpowiedziała na jej "zarzut". 

Zobacz wideo Patrycja Sołtysik zdradza, jaką jest mamą

Zofia Zborowska-Wrona oberwała od internautki. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać

Aktorka chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami oraz komentuje codzienność. Ostatnio często udostępnia zdjęcia, na których możemy zobaczyć ciążowy brzuch. W listopadzie zeszłego roku wraz z mężem, siatkarzem Andrzejem Wroną, ujawnili, że spodziewają się kolejnego dziecka. Są już rodzicami Nadziei, która w tym roku skończy już trzy lata. Okazuje się, że małżeństwo spodziewa się drugiej córki. Pod ostatnio dodanym zdjęciem na Instagramie, jedna z kobiet postanowiła dać upust swoim emocjom. Zborowska-Wrona, ubrana w długą, różową koszulę i białe spodnie, prezentuje na ujęciu ciążowe krągłości. Większość była zachwycona: "Piękny brzuszek", "Rządzisz!", "Cudny brzuszek". Jedna z internautek dodała niezbyt miły komentarz: "Po co ten brzuch taki wywalony?". Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było jednak długo czekać. 

A co, mam go wciągać w domu? 

- zapytała z przekąsem aktorka. Później na InstaStories ponownie odniosła się do niewybrednego komentarza. "Zgadnijcie, jakiej płci jest osoba, która napisała ten komentarz, i ile mniej więcej ma lat?" - napisała dosadnie Zborowska-Wrona.

 

Zborowska-Wrona o nieprzespanych nocach w ciąży 

Celebrytka nie owija w bawełnę i często wspomina o trudach stanu błogosławionego. To już drugi raz, gdy musi się mierzyć z objawami. Tym razem opisała problem ze snem. Okazuje się bowiem, że nieprzespana noc sprawia, iż aktorka nie ma na nic siły w ciągu dnia. - O losie. Za każdym razem zaskakuje mnie to, jak bardzo w ciąży muszę "odchorować" nieprzespaną noc. Koszmar. Mam dziś jakieś sześć procent baterii plus wyglądam, jakby mnie ktoś zmielił i wypluł - wyżaliła się fanom. Dodała wymowne zdjęcie, na którym widać, że jest zmęczona. Zborowska-Wrona stara się nie słodzić i ukazywać rzeczywistość taką, jaka jest. 

Zofia Zborowska narzeka na nieprzespaną noc. 'Ktoś mnie zmielił i wypluł'Zofia Zborowska narzeka na nieprzespaną noc. 'Ktoś mnie zmielił i wypluł' Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.