Zofia Zborowska wyjawiła prawdę o małżeńskich kłótniach. "Szykuje się kryzysik"

Niedawno Zofia Zborowska-Wrona ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Gwiazda jest niezwykle aktywna w sieci. Zorganizowała "Q&A" na InstaStories i wyznała, czy kłóci się z ukochanym.

Zofia Zborowska-Wrona wyszła za Andrzeja Wronę w 2019 roku. Od tego czasu małżonkowie chętnie dzielą się wspólnym życiem w mediach społecznościowych. Jak wiadomo, doczekali się już córki, Nadziei, ale już niedługo ich rodzina się powiększy. Aktorka postanowiła zorganizować na profilu w mediach społecznościowych "Q&A", a jedno pytanie dotyczyło kłótni w związku. Celebrytka zaskoczyła odpowiedzią. 

Zobacz wideo W jaki sposób Margaret reaguje na nieprzychylne komentarze?

Zofia Zborowska wyznała prawdę o kłótniach z mężem. "Ale w ciąży?"

Nadzieja urodziła się w 2019 roku, ale para zdecydowała się na nieudostępnianie jej wizerunku w social mediach. Można ją wielokrotnie zauważyć na profilu gwiazdy, ale Zborowska-Wrona nigdy nie pokazuje jej twarzy. Zapewnie podobnie będzie z kolejnym dzieckiem. Już niedługo małżeństwo doczeka się drugiej córki. W związku z tym, że aktorka niebawem będzie rodzić, postanowiła poprawić sobie humor pytaniami od fanów. "Może to mi dziś pomoże? Q&A zapraszam" - napisała na InstaStories. Jeden z internautów był ciekawy, jak w związku aktorki przedstawia kwestia kłótni. "O co kłócisz się z Andrzejem, jeśli się kłócisz?" - padło. Odpowiedź Zborowskiej mogła zaskoczyć. 

Ale w ciąży? Bo w ciąży to potrafię i o to, że za głośno mruga. A tak to już etap kłótni mamy za sobą. Mamy dwa mega mocne charaktery i docieranie się trwało myślę, że z dwa lata. I jak to przetrwaliśmy, to jest szansa, że przetrwamy już wszystko. Ale oczywiście szykuje się kryzysik przy drugim dziecku, bo jak to kiedyś pięknie powiedziała Anna Czartoryska-Niemczycka (mama czwórki dzieci), "każde dziecko to kryzys dla związku" i myślę, że jest w tym cholernie dużo prawdy. Także bring it on! [dawać to przyp. red.]

- napisała w odpowiedzi. 

Zborowska zorganizowała baby shower. Impreza obfitowała w duże nazwiska

"Baby shower" to wydarzenie zorganizowane na cześć mamy, która już niedługo powita na świecie dziecko. Tym razem imprezę miała Zofia Zborowska, która uśmiechała się od ucha do ucha. W tym szczęśliwym dniu towarzyszyły jej przyjaciółki, m.in. Aleksandra Żebrowska, Ciocia Liestyle oraz Maja Bohosiewicz. "Dziękuję, dziewczyny, że byłyście. Teraz mogę rodzić. Było pysznie i jak zwykle turbo śmiesznie. Kocham was, dziękuję za ten absolutnie prawilny #babyshower (...)" - napisała. Na imprezie większość rzeczy miała różowy odcień, w tym tort i ciasteczka. Sama gwiazda założyła długą, czarną sukienkę, która podkreślała ciążowe krągłości. Na całość zarzuciła niebieską koszulę. 

Zosia Zborowska pochwaliła się babyshower. Przyszła mama razy dwa kipiała szczęściemZosia Zborowska pochwaliła się babyshower. Przyszła mama razy dwa kipiała szczęściem Zosia Zborowska zorganizowała babyshower fot. https://www.instagram.com/zborowskazofia/?hl=pl

Obserwujesz Zofię Zborowską-Wronę na Instagramie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.