Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest dumna z córki. Odebrała dyplom. Nie wiąże jednak przyszłości z aktorstwem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pęka z dumy. Jedna z jej córek - Julia Królikowska - skończyła właśnie medycynę. W niedzielę gwiazda "Klanu" towarzyszyła jej na uroczystości, podczas której 24-latka odebrała dyplom.

Julia Królikowska urodziła się 21.02.1999 roku. Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej od pierwszych tygodni życia wciela się również w jej serialową córkę - Kasię Lubicz w "Klanie". W popularnym serialu TVP1 możemy oglądać ją do dzisiaj, ale dziewczyna nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem, jak większość jej rodziny, a z medycyną. Jej słynna matka pochwaliła się właśnie, że latorośl odebrała właśnie dyplom z Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Zobacz wideo Tomasz Stockinger o meteorycie w "Klanie", który uderzył w dom Lubiczów: Zabawmy się w tę bajeczkę

Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej skończyła studia

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zawsze stawia rodzinę na pierwszym miejscu. Nie mogła więc ominąć ważnego wydarzenia w życiu jej córki, jakim było właśnie odebranie dyplomu. Dzięki relacji w sieci dowiadujemy się, że słynna Grażynka z "Klanu" towarzyszyła Julii w tym podniosłym dniu. "Brałam dziś udział we wspaniałym wydarzeniu - uroczystej promocji lekarzy Wydziału Lekarskiego z roku akademickiego 2022/2023. Koniec pewnego etapu. Nowa droga. Nowe wyzwania. Córcia - radość, wdzięczność, miłość" - napisała wzruszona Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Przy okazji dodała takie hasztagi jak #przyrzeczenielekarskie czy #dyplom. "Ale cudnie, gratulacje" - skomentowała serialowa siostra Kasi, czyli Bożenka, w którą wciela się Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Padły ważne zdania... Bez wiary, nadziei, miłości nie ma Medycyny przez duże M. Czy boty i AI są w stanie zastąpić empatię lekarza wobec chorego i jego rodziny? Jak ważną rolę odgrywa język, słowo, gdy złe może zabić? Otwartość, tolerancja, szacunek (...) Gaude Mater Polonia. Radujmy się więc - dodała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Julia Królikowska dwa lata temu wyszła za mąż. Kim jest jej wybranek?

Julia Królikowska w 2021 roku została żoną. Jak donosiły wtedy media, dziewczyna poślubiła we wrześniu Jakuba Piotra Nowaka w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. Wiadomo, że jej mąż jest od niej starszy o dziesięć lat starszy. To lekkoatleta specjalizujący się w biegach średnich oraz długich. Jest reprezentantem Polski i wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski. Co ciekawe, pracuje też jako prezes fundacji, która od kilku lat współpracuje przy organizacji Festivalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju, którego twórcą był zmarły aktor z "Rancza", czyli Paweł Królikowski. Zdjęcie ze ślubu Julii Królikowskiej znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.