Kurowska przez lata wiedziała o sekrecie Królikowskich. Zabrała głos

Joanna Kurowska jest przyjaciółką Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. O sekrecie rodziny Królikowskich - zdradzie i nieślubym dziecku Pawła Królikowskiego wiedziała od lat. Ale nic nie powiedziała i mówić nie zamierza.

W kontekście rodziny Królikowskich mówi się najczęściej o dwóch rzeczach - aktorstwie (klan Królikowskich jest dobrze znany i ma ugruntowaną pozycję w hermetycznym, filmowym świecie) i wybrykach Antka - najstarszego syna Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Niestety ostatnio, przy okazji rozliczeń spadkowych, światło dzienne ujrzała dawno skrywana przez Królikowskich tajemnica rodzinna - Paweł Królikowski przed laty miał dopuścić się zdrady, której owocem miał być syn, Maciej, który nie nosi nazwiska ojca. Jak się jednak okazało, spadek po nim dostał.

Zobacz wideo Joanna Kurowska

Joanna Kurowska wiedziała, a nie powiedziała. "Ciszej nad tą trumną"

Jak się okazuje, doskonale zapoznana ze sprawą była Joanna Kurowska, która jest przyjaciółką rodziny Królikowskich i samej Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Aktorka przyznała, że temat powinien przycichnąć ze względu na dobro jej przyjaciółki, która jest cudownym człowiekiem.

Wiedziałam o tym i - jak państwo widzicie - nikomu nic nie powiedziałam. Bo to nie jest rzecz, z którą należy lecieć do mediów, opowiadać, plotkować. Myślę, że sobie, że powinniśmy sobie dać spokój z tym i dać spokój Małgośce Królikowskiej, która jest fantastyczną matką, babcią, przyjaciółką, cudowną osobą. I uważam, że... ciszej nad tą trumną - zaapelowała w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post.

Aktorka podkreśliła w wywiadzie, że nigdy nie poznała Maćka. Chłopak ma na co dzień mieszkać we Wrocławiu. Z jej relacji wynika jednak, że Paweł Królikowski miał ze swoim synem świetny kontakt. W wywiadach przed laty zawsze podkreślał, że ma sześcioro dzieci. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Wiem, że Paweł się bardzo opiekował, mieli wspaniały kontakt. Bo tak się zdarza. Bardzo, bardzo byli związani, więc myślę sobie, że to nie nam zajmować stanowisko i o tym mówić - stwierdziła.

Joanna Kurowska wiedziała o nieślubnym dziecku KrólikowskiegoJoanna Kurowska wiedziała o nieślubnym dziecku Królikowskiego KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.