Pierwszy taniec Julii Królikowskiej był hitem. Takiej piosenki byśmy się nie spodziewali. Oryginalnie? Mało powiedziane

Znajomy Julii Królikowskiej i Jakuba Nowaka udostępnił nagranie z pierwszego tańca pary. Takiego wyboru piosenki na ten ważny moment byśmy się nie spodziewali.

Julia Królikowska, doskonale znana widzom z roli w serialu "Klan", w sobotę wzięła ślub z 11 lat starszym Jakubem Piotrem Nowakiem, lekkoatletą i wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w biegach przełajowych i maratonie. Ujęcia z uroczystości mogliśmy zobaczyć m.in. u Joanny Opozdy i brata panny młodej, Antoniego Królikowskiego. Teraz nagraniem z wesela pochwalił się jeszcze inny znajomy pary. Widać na nim młodych tańczących do piosenki z filmu animowanego. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada, co działo się na weselu Królikowskich

Julia Królikowska zatańczyła pierwszy taniec do piosenki z "Muppetów"

Podobno ślub Julii Królikowskiej i Jakuba Nowaka miał się odbyć już w sierpniu. Termin musiał zostać jednak zmieniony ze względu na Antka, który niedawno oświadczył się Joannie Opoździe i nie chciał czekać. Julia zdecydowała się przesunąć swoją ceremonię na prośbę mamy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. W końcu się jednak udało - już na początku września Julia Królikowska stanęła na ślubnym kobiercu.

Zobacz też: Pamiętacie Kasię z "Klanu"? Dziś Julia Królikowska ma 22 lata. Wybrała trudny zawód i żyje z dala od show-biznesu

 

W sieci pojawiło się sporo zdjęć z uroczystości, głównie były to jednak relacje znajomych na Instagramie. Jedną z nich, wideo z pierwszego tańca, mogliśmy zobaczyć na InstaStories lekkoatlety Wojciecha Kopcia. Sportowiec nagrał moment pląsającej na parkiecie pary. Ta dwójka zdecydowała się na ciekawy wybór muzyczny - w tle słychać piosenkę "Dam ci wszystko, czego chcesz (nawet gnu)" z filmu animowanego "Muppety: Poza prawem". Zdjęcia z pierwszego tańca pary znajdziecie w naszej galerii.

Dobry wybór utworu? Sami posłuchajcie. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.