Pierścionki zaręczynowe gwiazd - czyj narzeczony najbardziej się postarał? Jest klasyka, ogromny brylant i styl vintage

Zaręczyny to niezwykle ważny moment w życiu każdej pary. Ten jeden z pierwszych poważnych kroków na drodze ku wspólnemu życiu często jest też okazją do... pochwalenia się tradycyjną błyskotką w mediach społecznościowych.

Pierścionek zaręczynowy ma ogromną wartość, często na różnych płaszczyznach. Oprócz sentymentu, klejnoty zwykle są też niezłą pieniężną inwestycją. Na jakie modele błyskotek stawiają gwiazdy polskiego show-biznesu? Trzeba przyznać, że nasi rodzimi celebryci stawiają na klasykę.

Zobacz wideo Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych. I to wcale nie rekord! Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent

Pierścionki zaręczynowe polskich gwiazd - bez szaleństw?

Kiedy oglądamy skarby zagranicznych gwiazd, zdecydowanie rzucają się one w oczy - niektóre są wysadzane różnokolorowymi kamieniami, inne posiadają ogromnych rozmiarów diamenty. Zdecydowanie przeważa tu zasada "im więcej, tym lepiej". Jak to wygląda w naszym celebryckim ogródku? Jest zdecydowanie skromniej!

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Informacje o zaręczynach pojawiły się na Instagramie Joanny pierwszego stycznia 2021 roku. Gwiazda drugiej polskiej edycji "Top Model" pochwaliła się wtedy zdjęciem charakterystycznej błyskotki z brylantem na złotej obrączce. Pięknie, klasycznie i bez przesadnych rozmiarów!

Joanna Kudzbalska pokazała pierścionek zaręczynowyJoanna Kudzbalska pokazała pierścionek zaręczynowy Joanna Kudzbalska - Instagram

Joanna Przetakiewicz

Bizneswoman przyznała, że pierścionek zaręczynowy dostała już trzy miesiące po ślubie - ale warto było na niego poczekać ciut dłużej! Joanna zaręczyła się w 2020 roku a jej klejnot odbiega od tych najbardziej popularnych modeli kształtem. Trzeba przyznać, że obecny mąż Przetakiewicz się postarał - brylant widać już z daleka!

Joanna Przetakiewicz, pierścionek zaręczynowyJoanna Przetakiewicz, pierścionek zaręczynowy Joanna Przetakiewicz - Instagram

Pierścionek w stylu vintage

Piękną symboliczną błyskotkę otrzymała Lara Gessler - pierścionek odbiega od modnych standardów - i całe szczęście! Przypomina dawne cudne pierścionki naszych babć, które były niepowtarzalne i z duszą. Lara zaręczyła się 14 września 2020 roku.

Pierścionek zaręczynowy Lary GesslerPierścionek zaręczynowy Lary Gessler Lara Gessler - Instagram

Joanna Opozda

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego nabrał niezłego tempa. Zaręczyny i niedawny ślub były wydarzeniami, które skupiły na sobie uwagę całego polskiego show-biznesu. Jak wyglądał pierścionek zaręczynowy Joanny? Antek postawił na klasykę i biżuterię z mieniącym się w światłach brylantem.

Pierścionek zaręczynowy Joanny OpozdyPierścionek zaręczynowy Joanny Opozdy Joanna Opozda - InstaStories

Czyje świecidełko najbardziej przypadło wam do gustu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.