Julia Królikowska i jej mąż jako nowożeńcy jadą autem przez miasto. Czerwone światło? I co z tego. Wszystko przez przypadek pokazał Antek

Za nami ślub Julii Królikowskiej i Jakuba Nowaka. Nowożeńcy byli na tyle podekscytowani, że w drodze na wesele przejechali na czerwonym świetle.

Julia Królikowska i Jakub Nowak stanęli 11 września na ślubnym kobiercu w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. Ceremonia ponoć miała odbyć się jeszcze w sierpniu, jednakże data została zmieniona - jak donosiło "Życie na Gorąco" - na prośbę Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Dziś para zakochanych uroczystości ślubne i weselne ma już za sobą, a na liście gości nie brakowało znanych nazwisk. Ten ważny dzień dla państwa młodych celebrowali m.in. Joanna Opozda i Antek Królikowski, który podzielił się ujęciami wykonanymi w drodze na wesele. Młode małżeństwo nie świeci przykładem - na nagraniu z samochodu widać, jak nowożeńcy łamią przepisy drogowe.

Zobacz wideo Antek Królikowski zabrał nową dziewczynę na wycieczkę do Wadowic. Towarzyszyli im rodzice aktora

Julia Królikowska z mężem łamią przepisy na drodze

Nowożeńcy udali się na wesele białym porsche. Julia Królikowska i Jakub Nowak byli na tyle podekscytowani przejażdżka luksusowym samochodem, że... złamali przepisy drogowe. Na filmiku, który zniknął już z Instagrama aktora, widać, że para przejechała na czerwonym świetle, krzycząc i śmiejąc się.

Julia Królikowska łamie przepisyJulia Królikowska łamie przepisy fot. Insta @antek.krolikowski

ZOBACZ TEŻ: Julia Królikowska wyszła za mąż! Jeden z gości pokazał zdjęcia pary młodej

Kim jest Jakub Piotr Nowak?

Przypomnijmy, że Julia Królikowska studiuje na wydziale medycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. A czym zajmuje się jej mąż? Jakub Piotr Nowak jest lekkoatletą i wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w biegach przełajowych i maratonie, a także członkiem kadry narodowej oraz reprezentantem Polski za granicą. Para pojawiła się razem pod koniec lipca na festiwalu im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.