Dawno niewidziana Julia Królikowska pojawiła się na festiwalu im. Pawła Królikowskiego. Nie zamierza wracać do "Klanu"

Julia Królikowska pojawiła się na Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie. 22-latka nie często pokazuje się publicznie.

Julia Królikowska od urodzenia grała w "Klanie" postać Kasi Lubicz, występując u boku swojej mamy, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Obecnie ma 22 lata i nie zdecydowała się rozwijać kariery aktorskiej. Jej plany na przyszłość nie uwzględniają show-biznesu - Królikowska studiuje medycynę i zamierza zostać lekarką. W ostatnim czasie pojawiła się na Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej "CZ-PL", organizowanym z inicjatywy jej zmarłego ojca.

Zobacz wideo Antoni Królikowski: Najłatwiej jest zrezygnować, gdy na drodze pojawiają się trudności, ale czasami warto powalczyć o miłość

Królowa Elżbieta, książę HarryHarry chce wydać książkę dopiero po śmierci królowej Elżbiety! Zażądał 40 mln dolarów

Julia Królikowska na festiwalu im. Pawła Królikowskiego

23 lipca w Nachodzie i Kudowie-Zdroju odbył się pierwszy dzień szóstej edycji festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego. Oprócz chociażby Agnieszki Holland, Anny Jurksztowicz czy Joanny Racewicz w wydarzeniu wzięła udział również rodzina zmarłego aktora - wdowa Małgorzata Ostrowska-Królikowska, syn Antek Królikowski, a także dawno niewidziana córka, Julia. 22-latka zaprezentowała się w zwiewnym biało-kremowym komplecie i opaską na włosach.

Julia KrólikowskaJulia Królikowska fot. AKPA

Britney SpearsBritney Spears walczy o władzę nad własnym ciałem. Na zdjęciu pozuje topless

Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej ma szczególne znaczenie dla rodziny Pawła Królikowskiego. W ostatnim czasie Małgorzata Ostrowska-Królikowska udzieliła wywiadu dla portalu viva.pl, w którym opowiedziała o jego powstaniu. Aktorka nazwała festiwal testamentem ukochanego i tradycją, którą wraz z całą rodziną pragnie długo kontynuować. Również miejsce festiwalu nie jest przypadkowe. Jak tłumaczyła wdowa po aktorze, to właśnie w Kudowie znajduje się dom rodziny Królikowskich. To tam odnajdują spokój i wytchnienie od pędu codziennego życia.

Więcej o: