"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Kamil rozstali się! "Próbowaliśmy, nie wyszło"

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się. Smutną informację ogłosiła uczestniczka show na swoim profilu na Instagramie.

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli jedyną parą z piątego sezonu, która zdecydowała się kontynuować swój związek po zakończeniu show. Niestety, okazuje się, że relacja Izy i Kamila nie przetrwała próby czasu.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Kamil rozstali się! "Próbowaliśmy, nie wyszło

Iza opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Widzimy, jak siedzi tyłem do obiektywu. Znajduje się na polanie i wpatruje się w piękny widok. Niestety, opis jest wyjątkowo smutny.

Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważną decyzję. Mając nadzieję, że zmieni twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy, nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności - napisała Iza.
 

Nie da się ukryć, że to zaskakująca wiadomość. Kamil i Iza do tej pory byli nierozłączni. Chętnie publikowali wspólne zdjęcia, na których widać było, jak wpatrują się w siebie z uczuciem.

Trzeba jednak przyznać, że jakiś czas temu, gdy wystąpili w "Dzień dobry TVN", nie ukrywali, że sporo wysiłku musieli włożyć w swoją relację.

Nie, myślmy w ogóle nie przypadli sobie do gustu. Kamil jest zupełnym przeciwieństwem mężczyzny, który jest w moim typie, ja jestem przeciwieństwem kobiety - mówiła wtedy Iza.

Wprost mówili także, że w ich związku było dużo ciężkich chwil. Najwyraźniej pewnych różnic nie dało się pogodzić.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.