"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Kamil znowu byli na weselu. Na parkiecie wymieniali czułości. Ale spojrzenia!

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ostatnim czasie nie mogą narzekać na brak zabawy. W weekend wybrali się na kolejne wesele. Podczas imprezy wyglądali na bardzo zakochanych.

Pod koniec czerwca Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybrali się na wesele znajomych. Wreszcie mogli cieszyć się zabawą w gronie najbliższych, bez obecności kamer - bo właśnie tak było w przypadku ich ślubu. W ostatni weekend mieli kolejną okazję do świętowania i postanowili się nią pochwalić.

Zobacz wideo Romantyczny wypad Kamila i Izy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bawili się na weselu

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostatnio podjęli decyzję o zamieszkaniu razem. To nie koniec ciekawych wydarzeń z ich życia, bo kilka dni temu wybrali się na wesele. To już drugie w tym sezonie, także na brak wrażeń z pewnością nie mogą narzekać. A sądząc po ujęciach z imprezy i opisach do zdjęć, bawili się świetnie. Szczególnie wybrzmiewa to w wypowiedzi Kamila. Wspomniał zresztą, że nie miałby nic przeciwko, gdyby zaproszenia na tego typu uroczystości spływały do niego częściej. Zarówno on, jak i ukochana, podziękowali znajomym za dobrze spędzony czas. 

Weselny pyton, weselny pyton. Tańczy go w Dębicy Bytom! Drugie wesele już za nami. Jak dla mnie takie wesela mogłyby być jeszcze częściej. Kingo i Dawidzie, dziękujemy za zaproszenie i wspaniały czas.
 

Podobny post udostępniła Iza. 

To było wspaniałe wesele Kingi i Dawida. Dziękujemy za zaproszenie oraz wspaniałą zabawę. A wy lubicie wesela? - podpytywała fanów Iza.
 

Iza zdecydowała się tym razem na długą, beżową kreację do ziemi, a Kamil wybrał klasyczny zestaw - granatowe spodnie i jasnoniebieską koszulę. Ich zdjęcia na sali sugerują, że nawet podczas imprezy znaleźli chwilę na dłuższe spojrzenia w oczy i wymianę czułości. 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza pochwaliła się nową fryzurą. Burza loków! "Wyglądasz jak milion dolarów"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.