Brat Andrzeja Piasecznego popiera PiS. "Jest w rodzinie linia podziału"

Andrzej Piaseczny niechętnie dzieli się informacjami na temat życia prywatnego. Po głośnym coming oucie nadal pozostaje tajemnicą z kim artysta jest związany. Poznaliśmy za to lepiej jego rodzinę.

Andrzej Piaseczny kilka tygodni temu dokonał głośnego coming outu. Nadal jednak nie poznaliśmy jego partnera, choć piosenkarz przyznał, że nie jest samotny, co tylko podsyciło plotki. O wokaliście zrobiło się głośno też w związku z zajściem na jego imprezie urodzinowej, kiedy został nagrany, jak skanduje obraźliwe hasła pod adresem partii rządzącej. Ostatnio jednak sensację wzbudził doniesienia dotyczące brata Andrzeja Piasecznego - Krzysztofa. 

Zobacz wideo "Starsza pani musi fiknąć". Andrzej Piaseczny zabrał mamę do Afryki

Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny szczerze o związkach: Dopuszczam możliwość spania z inną osobą

Andrzej Piaseczny i jego brat Krzysztof nie dogadują się najlepiej

Andrzej Piaseczny nie mówi często o rodzinie. Bardzo chroni swoją prywatność. Fani poznali ukochaną mamę Andrzeja, kiedy ta została zaproszona do wzięcia udziału wraz z synem w show TVN "Starsza pani musi fiknąć". Piaseczny też pochwalił się na swoim Instagramie piękną siostrą Basią, która jakiś czas temu brała ślub. Za to o bracie Krzysztofie nigdy nic nie mówił. Wielu fanów wokalisty nie zdawało sobie sprawy, że w ogóle ma brata.

Jak donosi "Super Express" brat Piasecznego to znany działacz Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej oraz sędzia.

Okazuje się, że nie jest to postać anonimowa. Krzysztof Piaseczny jest prawnikiem, sędzią i harcmistrzem ZHR. Działał także w opozycji demokratycznej, za co otrzymał Złoty Krzyż Zasługi od prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dla Piaska problemem mogą być poglądy polityczne brata - donosi "Super Express".

Wiadomo również że braci różnią mocno ich poglądy polityczne. Kilka miesięcy temu wyciekło za sprawą Nergala nagranie z urodzin Andrzeja Piasecznego, a później on sam wyznał, co myśli o obecnie rządzących oraz TVP. Z kolei jego brat jest mocno związany z organizacjami harcerskimi. Jest też działaczem abstynenckim i choć nie wiadomo wiele o jego poglądach politycznych, to sam Andrzej Piaseczny wspomniał w wywiadzie dla Onetu, że brat jest zwolennikiem PiS-u. Artysta przyznał też, że nie po drodze mu z bratem, a ich relacje rodzinne nie są najlepsze.

Jest w rodzinie linia podziału, ale myślę, że ona występuje w bardzo wielu miejscach. I to już nie jest śmieszne, że przekroczyliśmy granice przyzwoitości w obrzucaniu się obustronnie inwektywami - przyznał Andrzej Piaseczny.

Andrzej PiasecznyPiaseczny o małżeństwie jednopłciowym. Planuje? "To tylko kwestia czasu"

Więcej o: