Fani poprosili Michała Piróga, żeby skomentował wyznanie Andrzeja Piasecznego. Zrobił to i nie był oszczędny w słowach!

Wywołany przez internautów do tablicy Michał Piróg zabrał głos ws. wyznania Andrzeja Piasecznego, który dał do zrozumienia, że jest zakochany w mężczyźnie. "To wyzwolenie z ciemności, strachu i presji".

Andrzej Piaseczny zasugerował w rozmowie z Marcinem Wojciechowskim w Radiu Zet, że ma partnera - w piosence "Miłość" śpiewa o wyjątkowym uczuciu, jakim darzy mężczyznę. Fani gratulowali muzykowi odwagi i otworzenia się na prawdę. Teraz zrobił to Michał Piróg, który swojej orientacji nie ukrywał nigdy.

Zobacz wideo Marta Manowska: Chcę żyć w kraju, w którym jest tolerancja. Jest oburzona słowami polityków

Fani poprosili Michała Piróga, żeby skomentował wyznanie Andrzeja Piasecznego. Zrobił to i nie był oszczędny w słowach!

Michał Piróg odpowiadał na Instagramie na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło piątkowego wyznania Andrzeja Piasecznego na temat swojego życia prywatnego. Tancerz szczerze napisał:

Gratuluję Andrzejowi z całego serca. To ważne, żeby powiedzieć przed światem, kim się jest. Osoby heteronormatywne temu się dziwią i pytają: "po co?". Pytają, bo nigdy nie musiały tej sfery przed światem skrywać. To wyzwolenie z ciemności, strachu i presji. Coś niesamowitego. Tego mu życzę. Żeby właśnie tak się teraz czuł. Zupełnie wolny - czytamy na InstaStories.

Michał Piróg komentuje wyznanie PiaskaMichał Piróg komentuje wyznanie Piaska screen IG

To nie pierwszy raz, kiedy Michał Piróg zabiera głos w sprawie osób należących do środowisk LGBT+. Tancerz zdaje sobie sprawę, z jakim cierpieniem i szykanami muszą borykać się w Polsce. Ma nadzieję, że dzięki rozmowom i propagowaniu prawdy, że wszyscy są równi i każdy zasługuje na miłość, zmieni się myślenie. Może być z tym jednak problem, zwłaszcza kiedy politycy odczłowieczają takich ludzi, wmawiając, że są ideologią...

Kinga Rusin, Agustin EgurrolaRusin komentuje przejście Agustina Egurroli do TVP. Dodała pełen sarkazmu post

ZOBACZ TEŻKinga Rusin wstawiła zdjęcie z Egurrolą. "Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też, o ile jeszcze tam wiszą?!"

Więcej o: