Kinga Rusin wstawiła zdjęcie z Egurrolą. "Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też, o ile jeszcze tam wiszą?!"

Kinga Rusin zabrała głos w sprawie nowej posady Agustina Egurroli w "Dance Dance Dance" w TVP. Nie oszczędziła dawnego kolegi.

Przejście Agustina Egurroli z TVN do TVP było komentowane przez jego kolegów z branży. Michał Piróg, z którym zasiadał za jurorskim stołem w "You can dance" nie szczędził ostrych słów w swoim wpisie, wprost pisząc, że Agustin "poszedł na bal do reżimowej telewizji". Weronika Marczuk wspomniała współpracę z Agustinem, a teraz głos zabrała Kinga Rusin, która również przez lata współpracowała z Agustinem w tanecznym show TVN-u, najpierw jako prowadząca, a później jurorka. Dziennikarka dodała pełen sarkazmu post.

Przeczytajcie więcej: Michał Piróg ostro skomentował nową posadę Agustina Egurroli w TVP. "Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra"

Zobacz wideo Monika Zamachowska o aferze z Kingą Rusin

Kinga Rusin komentuje nową posadę Agustina Egurroli w TVP

Dziennikarka nie oszczędziła dawnego kolegi ze stacji TVN. Na Instagram dodała zdjęcie z Agustinem i opublikowała post, w którym nie brakuje złośliwości.

Uff... podobno Agustin, Tomek, Joanna etc. definitywnie odcinają się od kolegów z TVP Info i "dziennikarzy" Wiadomości, pracujących w tej samej, co oni stacji. Odcinają się od szczucia, propagandy i kłamstwa - i tego całego syfu, bo są w TVP "tylko dla rozrywki". Brawo! Ulżyło mi i milionom obywateli - napisała Kinga Rusin.

Dziennikarka dodała, że te słowa są oczywiście żartem i żeby nie spodziewać się podobnych deklaracji ze strony gwiazd TVP.

Po pierwsze nie uszłoby im to na sucho, po drugie od tego nie da się po prostu odciąć. Nie po nagonce na Adamowicza, sędziów, lekarzy, protestujące kobiety. A więc, drogie dzieci, lekcja na dziś prosto "z podręcznika ministra Czarnka": rozrywka jest najważniejsza! A całą resztą zajmą się specjaliści od propagandy. Wy tylko udawajcie, że nic nie widzicie i nic nie słyszycie - bądźcie mili i ładnie się uśmiechajcie ku radości widzów. Niech im będzie z nami dobrze! Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach tez? pozdrawiam, o ile jeszcze tam wisza?! - dodała Kinga Rusin.

Po kilku minutach dziennikarka dodała również postscriptum, które było najmocniejsze z całego wpisu. 

Agustin @agustinegurrola, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny...
 

W komentarzach nie zabrakło słów poparcia dla Kingi Rusin. Fani podkreślili, że dziennikarka "ma rację" i "dobrze napisała", a jej post "jest godny uwagi".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.