Michał Piróg ostro skomentował nową posadę Agustina Egurroli w TVP. "Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra"

Michał Piróg odniósł się do nowej pracy Agustina Egurroli, który został jurorem w show "Dance Dance Dance" emitowanym w TVP. Tancerz nie przebierał w słowach.

Wiadomość o przejściu Agustina Egurroli z TVN do TVP zaskoczyła wszystkich. Dawny juror show "You can dance" został jurorem w "Dance Dance Dance". TVP uczciła transfer, publikując w "Wiadomościach" specjalny materiał o "Wizjonerze tańca w telewizji polskiej". Nie wszyscy jednak byli tym faktem zachwyceni. W tym gronie znalazł się Michał Piróg.

Przeczytaj więcej: TVP wyemitowało materiał o Agustinie Egurroli. "Wizjoner tańca w telewizji polskiej". Internauci byli bezlitośni

Zobacz wideo Michał Piróg uderza w Pierwszą Damę na TikToku

Zdrada finansowa może boleć tak mocno, jak zdrada miłosna czy erotyczna."Odcinanie partnera od decyzji finansowych jest unieważnianiem jego osoby"

Michał Piróg komentuje nową pracę Agustina Egurroli

Tancerz zamieścił na Instagramie mocny wpis, w którym krytycznie odniósł się do postawy części znajomych z "You can dance". Nie tylko Agustin Egurrola przeszedł z TVN do TVP, ale także Ida Nowakowska. Michał Piróg nie krył rozżalenia z tego powodu.

"You can dance" to dla mnie piękne wspomnienia. Wszystko się kończy, by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal do reżimowej telewizji. Mówiąc "to tylko rozrywka". Fakt. Na balach u wielu sk***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze. Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi, co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje.

Klaudia HalejcioHalejcio pokazała ciążowy brzuch. Pojawiły się spekulacje dotyczące płci dziecka

Swój wpis Michał Piróg zakończył równie ostro.

Jedni uprawiają seks, bo kochają partnera/partnerkę, inni, bo kochają seks, a inni, bo kochają pieniądze. Amen.
 

W komentarzach pojawiło się sporo słów poparcia dla Michała Piróga. Jego fani również nie rozumieją decyzji gwiazd, które zaczęły współpracować z TVP.

Więcej o: