TVP wyemitowało materiał o Agustinie Egurroli. "Wizjoner tańca w telewizji polskiej". Internauci byli bezlitośni

Agustin Egurrola doczekał się specjalnego materiału podczas wieczornego wydania "Wiadomości" w TVP.

Słynne paski, które możemy zobaczyć podczas wydania "Wiadomości" na TVP lub na TVP Info od dawna podbijają internet. W końcu są idealnym przykładem na to, jak daleko może sięgnąć wyobraźnia. Tym razem było podobnie. Podczas wieczornego wydania "Wiadomości" został wyemitowany materiał o Agustinie Egurroli

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance"

Telewizja Polska wyemitowała materiał o Agustinie Egurroli

Materiał pojawił się podczas wydania "Wiadomości" z tego powodu, że Agustin Egurrola został nowym jurorem w najnowszym sezonie programu "Dance Dance Dance". Przypomnijmy, że zajął miejsce Anny Muchy i Roberta Kupisza.

Artystyczny transfer roku stał się faktem. Wśród jurorów najbardziej znany choreograf w Polsce Agustin Egurrola, który do Telewizji Polskiej przeszedł z komercyjnej konkurencji. W jury zasiądzie obok Joanny Jędrzejczyk oraz Idy Nowakowskiej. Zapowiadają się wielkie emocje - powiedział Michał Adamczyk, prowadzący wydanie.

Jednak to nie sam materiał, z którego dowiadujemy się, że Agustin jest polskim patriotą i był ministrantem w jednej z warszawskich parafii, a zamieszczony słynny pasek wywołał największe zaskoczenie. Napisane było:

Wizjoner tańca w telewizji polskiej.

Oczywiście nie można odmówić Agustinowi Egurroli talentu. W końcu jest choreografem i tancerzem z wieloma tytułami, jednak według słownika języka polskiego, wizjonerem jest człowiek, który potrafi "patrzeć w dal". Można też powiedzieć, że to ten, który ma wizję. 

Internauci od razu podłapali pasek i szybko zestawili go ze zdjęciem Jarosława Jakimowicza, który w programie "W kontrze" tańczył i grał na gitarze razem z Magdaleną Ogórek.

TVP, Agustin EgurrolaTVP, Agustin Egurrola screen 'Oglądam wiadomości, bo nie stać mnie na dopalacze'

"Dance Dance Dance"- jurorzy

Nowy sezon programu "Dance Dance Dance" rusza już wkrótce. Jednak warto przypomnieć, że czeka nas wiele zmian. Ze starej obsady została jedynie Ida Nowakowska, ulubienica Jacka Kurskiego. Obok niej zasiądą Joanna Jędrzejczyk (pierwsza Polka w organizacji MMA, mistrzyni w wadze słomkowej) i Agustin Egurrola (tancerz i choreograf).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.