"To był rok!". Tomasz Kammel zastąpi Marzenę Rogalską. Został nowym prowadzącym

W połowie marca rusza trzecia edycja programu "To był rok!" emitowanego na antenie TVP1. Do tej pory prowadziła go Marzena Rogalska. Po zakończeniu współpracy z Telewizją Polską jej rolę przejmie Tomasz Kammel.

16 lutego Marzena Rogalska ogłosiła na Instagramie informację o zakończeniu współpracy z Telewizją Polską. Na jej decyzję w znaczącym stopniu miał wpływ protest "Media bez wyboru", a w swoim wpisie wyznała, że dzień strajku był jednym z najtrudniejszych w jej karierze. Prezenterka tydzień temu podczas programu "Pytanie na śniadanie" zabrała głos w sprawie i opowiedziała się po stronie protestujących. Po jej odejściu TVP musi znaleźć prowadzących na jej zastępstwo. Wiemy już, że jej rolę w programie "To był rok!" przejmie kolega ze śniadaniówki - Tomasz Kammel.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Jej decyzję popiera Agnieszka Włodarczyk. Fani szybko dostrzegli, że sama jeszcze niedawno śpiewała na 'Walentynkowym Koncercie Życzeń'Marzena Rogalska odchodzi z TVP, a Włodarczyk ją wspiera. Fani zniesmaczeni

"To był rok!". Tomasz Kammel zastąpi Marzenę Rogalską

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel współpracowali już od kilku lat i byli duetem uwielbianym przez widzów. W rozmowie z prezenterem zapytaliśmy, czy jest mu przykro, że już nie będą wspólnie występować. Mimo że rozmowa na początku wydawała się obiecująca, Kammel zignorował zadane pytanie, twierdząc, że jest bardzo zajęty. Teraz okazało się, że przejmie rolę koleżanki z "Pytania na śniadanie" i poprowadzi program "To był rok!".

Tomasz Kammel, Marzena RogalskaEkipa programu "Pytanie na Śniadanie" żegna Marzenę Rogalską: Potwornie przykro

"To był rok!". Tomasz Kammel zostanie nowym prowadzącym. Ruszają nagrania 

"To był rok!" jest programem rozrywkowym, w którym dwie drużyny rywalizują, odpowiadając na pytania dotyczące wybranego w konkretnym odcinku okresu z przeszłości, od lat 60. zaczynając i na początku XXI wieku kończąc. Jak wynika z doniesień portalu "Wirtualnemedia.pl", trzeci sezon programu emitowany będzie od 14 marca w każdą niedzielę o godzinie 21.15. Kapitanami drużyn zostaną Tomasz Wolny i Izabella Krzan, a program poprowadzi Tomasz Kammel. 

Zobacz wideo Patrycja Markowska gościem Marzeny Rogalskiej!