Marzena Rogalska odchodzi z TVP i nawiązuje do strajku mediów: 10 lutego 2021 był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej

Nieoczekiwanie na instagramowym profilu Marzeny Rogalskiej pojawiła się informacja, że związana z TVP od 12 lat dziennikarka podjęła decyzję o zakończeniu współpracy. W krótkim wpisie zdradziła powód.

Marzena Rogalska od lat była jedną z najważniejszych twarzy Telewizji Polskiej. Widzom stacji w zasadzie trudno wyobrazić sobie, jak ich ulubione programy będą wyglądać bez niej. Przez lata pracy na antenie TVP Marzena Rogalska zdobyła rzeszę fanów, którzy specjalnie dla niej zrywali się wcześniej z łóżka, by obejrzeć serwowane z nią wydanie "Pytania na Śniadanie". Marzena Rogalska była gospodynią teleturnieju "Dzieciaki górą", kapitanką jednej z drużyn w show "Kocham Cię, Polsko!". Prowadziła programy, takie jak: "Przygarnij mnie", "To był rok!" czy "Gotowi do gotowania. Start!", a także cykl "Domy przyszłości".

Niestety, to już koniec szalonych poranków czy wieczorów na kanapie przy akompaniamencie urzekającego śmiechu dziennikarki. Marzena Rogalska podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z TVP

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Zdradziła, dlaczego

We wtorek popołudniu na instagramowym profilu Marzeny Rogalskiej pojawiła się informacja o zakończeniu współpracy z TVP:

Po dwunastu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku była najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14 do 18 będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”.
P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa - czytamy we wpisie.

W swoim wpisie Marzena Rogalska przywołuje wydarzenia z 10 lutego. Przypomnijmy, że tego dnia odbył się ogólnopolski strajk mediów pod hasłem "Media bez wyboru", wywołany pomysłem wprowadzenia dodatkowego podatku reklamowego dla mediów komercyjnych. 

O dziwo, fani dziennikarki zareagowali entuzjastycznie na jej decyzję:

Mądra decyzja, brawo! Powodzenia w dalszej karierze.
Cudowna decyzja. Będę tęsknić za ROGAMELEM (przyp. red. pieszczotliwe określenie duetu Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej przez fanów).
Wszystkiego Dobrego Pani Marzeno! Szkoda, że nie zobaczę Pani już w PnŚ. Uwielbiam Panią i życzę powodzenia w dalszej karierze!

Przypomnijmy, że Marzena Rogalska już w ubiegłym tygodniu dała wyraz swojemu niezadowoleniu. Wy też uważacie, że to dobra decyzja?

POLECAMY: Media bez wyboru. Tomasz Kammel usuwa komentarze, a Marzena Rogalska wspiera strajk. Wystarczyła jedna emotka

 
Więcej o: