Tomasz Kammel nie chce komentować odejścia Marzeny Rogalskiej. "Ma za dobre warunki, poprowadzi program z każdym" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Nieoczekiwanie we wtorek 16 lutego Marzena Rogalska oznajmiła fanom, że zakończyła współpracę z TVP. Jej telewizyjny partner, Tomasz Kammel, nie zdecydował się odpowiedzieć na pytanie, czy mu przykro w związku z tą sytuacją. Wiemy, dlaczego.

Marzena Rogalska od przeszło dekady była jednym z filarów Telewizji Polskiej. Jej urok, charyzma i przede wszystkim doświadczenie w pracy z kamerą, nie tylko umilały czas zgromadzonym przed odbiornikami telewidzom, ale też pozytywnie wpływały na pracę całego zespołu. Nieoczekiwanie we wtorek dziennikarka podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z TVP, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

CZYTAJ TEŻ: Marzena Rogalska odchodzi z TVP i nawiązuje do strajku mediów: 10 lutego 2021 był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej

Tomasz Kammel nie komentuje odejścia Marzeny Rogalskiej

Marzena Rogalska we wpisie o zwolnieniu zahaczyła o strajk mediów:

10 lutego 2021 był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej - napisała.

Trudno więc nie zastanawiać się, czy sytuacja sprzed tygodnia, kiedy na antenie TVP, podczas trwania "Pytania na Śniadanie", Marzena Rogalska wprost opowiedziała się po stronie strajkujących mediów, miała na to wpływ. 

ZOBACZ TEŻ: Media bez wyboru. Tomasz Kammel usuwa komentarze, a Marzena Rogalska wspiera strajk. Wystarczyła jedna emotka

Zapytaliśmy o decyzję Marzeny Rogalskiej Tomasza Kammela, który od wielu lat współprowadził z nią pasmo śniadaniowe TVP. Niestety, choć początek rozmowy zapowiadał się obiecująco, po usłyszeniu pytania "czy jest mu przykro, że już nie będzie pracował z Rogalską", przypomniał sobie o obowiązkach:

Teraz jestem bardzo zajęty - powiedział i uchylił się od odpowiedzi.

Jak donosi nasze źródło, Tomaszowi Kammelowi nie opłaca się komentowanie decyzji koleżanki:

Tomasz Kammel jest ulubieńcem telewidzów i szefostwa. Ma za dobre warunki, poprowadzi program z każdym. Trudno się dziwić, że w obecnej sytuacji nie chce zabierać głosu - słyszymy od pracownika TVP.

Cóż. Nam będzie szalenie brakowało tego duetu. Według harmonogramu pracy jutrzejszy poranek w TVP 2 miał poprowadzić Tomasz Kammel i Marzena Rogalska. 

Jak myślicie, kogo teraz zobaczymy u boku Tomasza w "PnŚ"? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.