Poznaliśmy nowych jurorów "Dance Dance Dance". Wielka gwiazda TVN-u przeszła do TVP

Trzecia edycja programu "Dance Dance Dance" rusza już niebawem. Produkcja opublikowała skład jurorski, który może zaskoczyć.

Już w marcu na antenie TVP2 rozpocznie się trzecia edycja programu "Dance Dance Dance". Kilka tygodni przed planowanym pierwszym odcinkiem produkcja poinformowała, które gwiazdy zasiądą na jurorskich krzesłach. Niemal cały skład został zmieniony.

Doda opublikowała zdjęcie w bikini z wakacji. Domaga się komplementówDoda świętuje 37 urodziny w Meksyku. Na urodzinowej sesji wygląda obłędnie

Zobacz wideo W programie lały się łzy

Poznaliśmy nowych jurorów "Dance Dance Dance". Gwiazda TVN-u przeszła do TVP

W nowej edycji tanecznego show nie zobaczymy już Anny Muchy i Roberta Kupisza. Stacja zerwała umowę z aktorką dosyć niespodziewanie i sama Mucha przyznała, że nie rozumie tej decyzji. W programie w roli prowadzących nie pojawią się również Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea. Na oficjalnym Instagramie TVP opublikowano informację, że już wkrótce miejsce starej ekipy zajmą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

We wtorek w końcu poznaliśmy oficjalny skład jury. Ze starej obsady została jedynie Ida Nowakowska, ulubienica Jacka Kurskiego. Obok niej zasiądą Joanna Jędrzejczyk (pierwsza Polka w organizacji MMA, mistrzyni w wadze słomkowej) i Agustin Egurrola (tancerz i choreograf).

Po raz pierwszy na fotelu jurora zasiądzie także człowiek, dla którego taniec to życie. Od lat najlepszy i najbardziej rozpoznawalny choreograf w Polsce. Od marca w „Dance Dance Dance” widzowie zobaczą Agustina Egurrolę, który z programem związany jest od pierwszej edycji. To właśnie Agustin jest głównym choreografem tanecznego show a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show.

Faustine Nogherotto, była uczestniczka muzycznego show 'Star Academy', poddała się eutanazji.Gwiazda muzycznego show poddała się eutanazji. Miała 31 lat

Przypomnijmy, że jeszcze kilka lat temu tancerz był związany ze stacją TVN i występował jako juror w takich programach, jak "Mam talent!" i "You Can Dance - Po prostu tańcz". Za to Joanna Jędrzejczyk wywołała ostatnio zamieszanie, ogłaszając, że będzie jurorką w programie TVP, jednocześnie pisząc "stop manipulacji mediów". W efekcie negatywnych komentarzy skasowała swój wpis.

Jak oceniacie wybór jurorów? Będziecie oglądać nową edycję?