Andrzej Piaseczny śpiewa o miłości do "niego". "Tak, to piosenka o mnie"

Andrzej Piaseczny wydał piosenkę zatytułowaną "Miłość", w której śpiewa o uczuciu do "niego". Muzyk w wywiadzie dla Radia Zet potwierdził, że utwór jest oparty na jego doświadczeniach.

Andrzej Piaseczny jest w trakcie promocji swojej płyty "50/50". Jednym z utworów na krążku jest "Miłość", który opowiada o uczuciu męsko-męskim. Piasek w wywiadzie z Radiem Zet przyznał, że piosenka jest oparta na jego doświadczeniach. 

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny wraca do formy po chorobie. Zabrał siostrzenicę do lasu

Anna KalczyńskaAnna Kalczyńska pokazała męża i córkę. Obserwatorzy widzą duże podobieństwo

Andrzej Piaseczny o śpiewa o miłości do mężczyzny. "Tak, to piosenka o mnie"

W utworze "Miłość" Piasecznego padają słowa:

Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim.

Muzyk udzielił wywiadu Marcinowi Wojciechowskiemu w Radiu Zet, któremu opowiedział, jakie znaczenie ma dla niej piosenka "Miłość". Jak zauważył, chociaż temat miłości męsko-męskiej jest "na świecie" całkowicie normalny, tak w Polsce wciąż wzbudza wiele kontrowersji. 

Piosenka "Miłość" jest odważnym utworem. Chociaż co to za odwaga. Na świecie to są normalne rzeczy, w Polsce jeszcze nie do końca. W tej piosence mówię o tym, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. Nie wolno nikogo wykluczać. Najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha. Niech wszyscy się kochają, jeśli tylko chcą.
 

Piasek przyznał następnie, że piosenka "Miłość" oparta jest na jego własnych przeżyciach. 

Piszę o jakichś swoich sprawach. To jest bardzo proste. Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem.

Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny ostro o PiS: Gdy wygrywa się wybory, strasząc gejami

Wypowiedź muzyka sugeruje, że nie chce określać się w konkretnych kategoriach.

Więcej o: