Ewa Chodakowska spędziła dzień z siostrzeńcami. Na zdjęciu jest też jej siostra! Podobne? Naszym zdaniem bardzo

Ewa Chodakowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje obok siostrzeńców i siostry. Panie są do siebie bardzo podobne.

Ewa Chodakowska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Na Facebooku i Instagramie chętnie chwali się efektami treningów, promuje swoje biznesy. Trenerka niekiedy pokazuje też, jak wygląda jej życie prywatne. I tak przyzwyczaiła fanów, że na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia czy nagrania, z jej mężem czy siostrzeńcami. Fotografie, na których, pozują inni członkowie rodziny trenerki publikowane są tam raczej sporadycznie. Tym razem Chodakowska zrobiła jednak wyjątek i pochwaliła się, jak spędza czas z jedną z sióstr. 

Zobacz wideo Czy Ewa Chodakowska i Anna Starmach czasami mają dosyć sławy?

Ewa Chodakowska z siostrą

Jakiś czas temu Ewa Chodakowska przyznała się swoim fanom, że ma dwie starsze siostry. 

Jedna starsza ode mnie 11, druga 13 lat. Miałam z nimi bajeczne dzieciństwo. Kilka dni po moich narodzinach - w pierwszy dzień po przyjeździe do domu ze szpitala - kołysząc mnie do snu, wywaliły mnie z wózeczka. Dzięki temu od zawsze wolno mi było więcej - dręczone wyrzutami sumienia pozwalały mi na wszystko i tak zostało - śmiała się. 

Obie kobiety nie mają jednak parcia na szkło, ich wizerunki nie często pojawiają się więc na Instagramie ich popularnej siostry. Teraz jednak trenerka, pozując z siostrzeńcami, pokazała jedną ze swoich sióstr, która widoczna jest na tylnym siedzeniu auta. Panie są do siebie bardzo podobne, a ich znakiem rozpoznawczym są rozbrajające uśmiechy. 

Przepraszam, że mnie dzisiaj tutaj mniej... ale PRIORYTETY wbiły na moją chatę - napisała pod fotografią, na której pozuje z rodziną. 

Fani komentują

Podobieństwo między kobietami dostrzegli także internauci. Pod postem trenerki pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami. 

Jesteś podobna do siostry. 
Twoja siostra wygląda tak młodo. 
Widać, że te same geny. 
Ale jesteście wszyscy do siebie podobni - pisali. 

Wy też też to widzicie?

Więcej o: