Beata Chmielowska-Olech pozuje w łóżku i apeluje: Zostańcie w domu. Jest tyle fajnych rzeczy, które można tu robić

Beata Chmielowska-Olech podzieliła się dosyć odważnym zdjęciem. Dziennikarka postanowiła zainspirować swoich obserwatorów do pozostania w domach i opublikowała fotografię w samej bieliźnie.

Wiele polskich gwiazd już od kilku dni spędza wolny czas w domu, do czego zachęca również swoich obserwatorów. Krzysztof Ibisz wykorzystuje te chwile na spotkania z synem, Aneta Zając bawi się z dziećmi w salon fryzjerski, a Blanka Lipińska gotuje dla Barona. Okazuje się, że Beata Chmielowska-Olech również ma swój własny sposób na ten czas. Ostatnio udostępniła odważne zdjęcie... w bieliźnie. Przekonała Was do niewychodzenia z domu?

Zobacz wideo Te gwiazdy świetnie wyglądają w bikini:

Beata Chmielowska-Olech w bieliźnie

Polska dziennikarka postanowiła w dosyć egzotyczny sposób poinformować fanów, że ostatnie dni spędza w swoim mieszkaniu. Na zdjęciu widzimy ją leżącą w łóżku w czarnej bieliźnie. Chmielowska-Olech jest na nim w pełni umalowana. Myślicie, że szybko zrobiła sobie "domowy" make up i z powrotem wskoczyła do łóżka?

Do pozostania w domu starała się namówić również swoich obserwatorów.

Zostańcie w domu. Jest tyle fajnych rzeczy, które można tu robić... Albo nic nie robić i też będzie fajnie - napisała.
 

Na reakcję jej wielbicieli nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wszyscy zachwycali się urodą dziennikarki.

Piękna, sympatyczna i wspaniała kobieta.
Beatko, pięknie wyglądasz.
Ooo, no proszę, nie poznaję pani z tej strony.
Piękna kobieta i piękne zdjęcia - pisali zauroczeni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Telekamery 2020. Beata Chmielowska-Olech zapomniała, co to umiar. Ramoneska, koronki i tren? Można dostać oczopląsu

A Wam jak podoba się zdjęcie? Spodziewaliście się, że zobaczycie tak odważną fotografię na profilu Beaty?

KB

Więcej o: