Blanka Lipińska gotuje dla Barona i śmieje się z jego diety. "Nawet ja mam dosyć samej siebie"

Blanka Lipińska lubi spędzać czas w kuchni i przygotowywać posiłki dla innych. Na Instagramie zrelacjonowała przygotowanie śniadania dla swojego nowego partnera, Alka Barona. Nie obyło się bez uszczypliwości na temat jego specyficznych upodobań.

Pod koniec lutego informowaliśmy, że Blanka Lipińska i Baron są parą, jednak sami zainteresowani długo tego nie potwierdzali. Prawda wyszła na jaw, gdy parę przyłapali paparazzi. Potem autorka "365 dni" opublikowała na instagramowej relacji zdjęcie z gitarzystą zespołu Afromental, tym samym potwierdzając doniesienia o związku. Blanka i Baron już nie muszą się ukrywać i chętnie pokazują, jak spędzają razem czas. Baron ma szczęście - Blanka robi mu śniadania, czym chętnie chwali się na Instagramie.

Blanka Lipińska gotuje dla Barona

Związek Blanki i Barona rozkwita, a autorka coraz chętniej to pokazuje na Instagramie. Na Stories zdradziła, że przygotowuje dla gitarzysty późne śniadanie. Pokazała bezglutenowe i wegańskie produkty, żartując z diety ukochanego. 

Weganin czy tam wegetarianin, whatever, jeszcze bez glutenu, więc będzie hamburger śniadaniowy - relacjonowała na instagramowej relacji Blanka Lipińska.

Później zamieściła wideo, w którym komentuje newsy na temat jej związku z Baronem. Stwierdziła, że takie wiadomości nawet ją samą nużą. 

Jeżeli mam być szczera, to już nawet ja mam dosyć samej siebie. Jak odpalam internet, żeby się odmóżdżyć i poczytać jakieś bzdury, i znowu widzę coś o sobie, to sobie myślę, że mam sama siebie dość - stwierdziła pisarka. 
Zobacz wideo Blanka Lipińska robi Baronowi kanapkę i narzeka na newsy o niej

Blanka chętnie dzieli się informacjami na temat związku z Baronem w przeciwieństwie do ukochanego. Gitarzysta rzadko zdradza szczegóły ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Czasem zamieszcza na Instagramie zdjęcia, na których oznacza partnerkę, czym tylko podsyca zainteresowanie fanów.

DK