Blanka Lipińska spotyka się z Baronem! Co na to Julia Wieniawa? "Ktoś próbuje ją wciągnąć w nieczyste gierki" [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska spotyka się z Baronem? Taka plotka pojawiła się ostatnio w mediach i z naszych informacji wynika, że jest ona całkiem prawdziwa. Co na to Julia Wieniawa?

Jeśli komuś brakuje w polskiej telewizji "Mody na sukces", wystarczy uważnie przyglądać się polskiemu show-biznesowi. W sieci gruchnęła wiadomość, że Blanka Lipińska i Alek Baron są parą! O ich randce po finale "The Voice Kids" poinformował pomponik.pl, a wiadomość szybko rozgrzała klawiatury internautów - wszystko dlatego, że Baron to eks Julii Wieniawy, a ją łączono z Michele Morrone, a o romansie z nim plotki podsycała... Blanka Lipińska. Wiemy, wiemy, można się pogubić! A jak jest naprawdę?

Blanka Lipińska i Baron są razem?

Relację Blanki i Barona ciężko nazwać związkiem. Poznali się przypadkiem, ale od razu wpadli sobie w oko. Blanka lubi zdecydowanych mężczyzn, a reputacja Alka i historia jego podbojów bardzo ją zaintrygowały. Wszak nie od dziś plotkuje się, że "ogier" to jedno z delikatniejszych określeń, które przewija się na ustach byłych partnerek Barona. Członek zespołu Afromental gustował do tej pory raczej w dużo młodszych dziewczynach i nie doceniał doświadczenia rówieśniczek. Teraz już wie, że to był błąd. Jeśli mówi się, że niektóre pary są jak ogień i woda, tutaj mamy dwa ognie, jeden większy od drugiego. I związku raczej z tego nie będzie, ale na razie świetnie się razem bawią - donosi nasz informator.

A co na to wszystko Julia Wieniawa? Młoda aktorka zareagowała podobnie jak internauci - jest w szoku. Na Instagramie opublikowała zdjęcie opatrzone opisem "Świat oszalał" i notką "To mój skromny komentarz".

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/juliawieniawa

Aktorka zabrała też głos na grupie internetowej Hydepark Vogule Poland.

Julia Wieniawa na FacebookuJulia Wieniawa na Facebooku Grupa Hydepark Vogule Poland na Facebooku

Za kulisami ma podobno nieco więcej do powiedzenia.

Jest zaskoczona i niestety, po raz kolejny przekonana, że ktoś próbuje ją wciągnąć w nieczyste gierki. Jej zdaniem te doniesienia to zemsta Blanki, która przez kilka miesięcy próbowała stworzyć iluzję, że ma romans z Michelem Morronem. Plotki o tym, że Włoch spotyka się jednak z Julią, mimo, że szybko zdementowane, ucięły te spekulacje raz na zawsze. Widziała się niedawno z Baronem i nawet słowem nic jej nie wspomniał - mówi nasze źródło.

Jak widać, rodzimy show-biznes jest momentami nieco za mały, by pomieścić tak wielkie serca. Waszym zdaniem Blanka i Baron do siebie pasują?

WJ

Więcej o: