Blanka Lipińska pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z Baronem. "A teraz płoń internecie"

Dopiero co Blanka Lipińska potwierdziła związek z Baronem, a już pochwaliła się wspólną fotką w windzie.

Blanka Lipińska przez kilka dobrych tygodni nie komentowała plotek na temat jej związku z Baronem. Kilka miesięcy temu rozstała się ze swoim ówczesnym partnerem Maćkiem i obiecała sobie, że nie ujawni swojego kolejnego związku, aby nie przeżywać rozstania publicznie. Dzielnie trwała w postanowieniu, jednak kilka dni temu na łamach jednego z dwutygodników zdecydowała się potwierdzić narastające od ponad miesiąca plotki o związku z gitarzystą Afromental. Teraz zaczyna relacjonować swój nowy związek na Instagramie. Jej fani doczekali się nawet wspólnej fotki z nowym chłopakiem. 

Blanka Lipińska na wspólnym zdjęciu z Baronem

Niedawno Blanka na Instastory zrelacjonowała wieszanie ciężkiego obrazu, w czym pomógł jej oczywiście nowy ukochany. Przy okazji pochwaliła go, że ma świetne umiejętności manualne.

Dzień dobry, kochani. To jest piękny dzień! Lucjusz zawisł na ścianie. Nie, nie zrobiłam tego sama, ani nie wezwaliśmy fachowca. Niektórzy gitarzyści mają jeszcze zdolności praktyczne - zachwalała Lipińska. 

Blanka poradziła swoim obserwatorom, aby spędzali czas na świeżym powietrzu, jednak poleciła im również, żeby unikali dużych skupisk ludzi. Sama również wybrała się na spacer z Baronem i co ciekawe, pokazała ich pierwszą wspólną fotkę. Patrząc na zdjęcie pary w windzie, domniemamy, że humory im dopisują, a zainteresowanie mediów ich związkiem bawi. Świadczy o tym chociażby opis zdjęcia. 

A teraz płoń internecie - napisała Blanka.

Blanka Lipińska i BaronBlanka Lipińska i Baron instagram.com@blanla_lipinska

Wydaje się, że związek Blanki i Barona wkracza już na kolejny etap. Czekamy na więcej. Kto wie, może jeszcze razem będą brylować na czerwonych dywanach. 

RG