Blanka Lipińska w końcu potwierdziła związek z Baronem. "Zdjęcia nie kłamią"

Po tygodniach spekulacji Blanka Lipińska zdecydowała się potwierdzić swój związek z Baronem.

Blanka Lipińska kilka miesięcy temu rozstała się ze swoim partnerem Maćkiem. Autorka hitowej powieści "365 dni" pierwszy raz przeżywała rozstanie na oczach mediów, do czego wcześniej nie była przyzwyczajona. Wtedy postanowiła, że nie będzie opowiadać o swoim nowym mężczyźnie w prasie. Chciała tę najintymniejszą relację pozostawić jedynie dla siebie i swoich najbliższych. Już kilka tygodni temu jako pierwsi napisaliśmy, że Blanka Lipińska spotyka się z byłym chłopakiem Julii Wieniawy- Baronem. Sama zainteresowana konsekwentnie odmawiała komentarza w tej sprawie, co tylko zwiększało zainteresowanie tematem. Jak się okazuje, Blanka nie chce dalej ukrywać swojego związku. W jednym z najnowszych wywiadów potwierdziła swoją relację z Baronem.

Zobacz wideo Blanka Lipińska i Baron potwierdzili związek?

ZOBACZ TEŻ: Blanka Lipińska pierwszy raz odniosła się do związku z Baronem. Rozwiała wszelkie wątpliwości

Blanka Lipińska potwierdza związek z Baronem

Blanka Lipińska myślała, że uda jej się utrzymać związek z Baronem w tajemnicy, jednak w show-biznesie nie jest to takie łatwe. W rozmowie z Fleszem Blanka po raz pierwszy potwierdziła, że spotyka się z gitarzystą Afromental.

Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się - wyznała po raz pierwszy we "Fleszu". 

Teraz związek Blanki i Barona nie jest już tajemnicą, więc zakochani swobodnie mogą korzystać z mediów społecznościowych czy chodzić na spacery. Do tej pory Blanka i Baron na imprezach show-biznesowych pojawiali się oddzielnie. Myślicie, że już niedługo wspólnie będą pojawiać się na czerwonych dywanach?

RG

Więcej o: