Aneta Zając bawiła się z synami w salon fryzjerski. Efekty możemy podziwiać na jej głowie. Fani: Cebula teraz bardzo w modzie

Izolacja domowa zdecydowanie wpływa na rozwój wyobraźni. Doskonale rozumie to m.in. Aneta Zając. Jej pomysły na zabawę z dziećmi są rewelacyjne.

Aneta Zając jest mamą bliźniaków i z pewnością zagospodarowanie dla nich czasu nie należy do najłatwiejszych zadań. Szczególnie w ostatnich dniach. Jednak aktorka znalazła na to sposób. Pokazała, że jej pomysłowość nie zna granic.

Aneta Zając bawi się z dziećmi

Aneta Zając na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją w domowym wydaniu. Przy okazji poinformowała fanów, że jedną z zabaw, jaką wymyśliła dla swoich chłopców jest salon fryzjerki. Jak się okazuje, efekty możemy podziwiać na głowie aktorki.

Mieliśmy dziś salon fryzjerski w domu! Ja mam fryzurę na cebulę albo czosnek, jak kto woli. A chłopcy... fryz made "by me". Jest dobrze - napisała.
 

Kreatywny pomysł aktorki spotkał się z ogromną aprobatą. Okazuje się, że wiele mam skorzysta z tej zabawy. Internauci odnieśli się również do fryzury Zając.

Cebula najlepsza. Ja ją uwielbiam, niezawodna.
Nie ma to, jak fryzjer "mama".
Cebula teraz bardzo w modzie - czytamy.
Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie

Aneta Zając na Instagramie

Aneta Zając ma ze swoimi obserwatorami bardzo dobry kontakt. Regularnie publikuje posty na Instagramie, dzięki czemu wiedzą oni, co słychać u ulubionej idolki. Choć bardzo chroni prywatność synów, swoimi sprawami dosyć często dzieli się w mediach społecznościowych. Nie ma co ukrywać, właśnie te tematy najbardziej interesują internautów. Ostatnio opublikowała nawet swoją fotografię z dzieciństwa. Na zdjęciu mogliśmy zobaczyć małą dziewczynkę, która ma bardzo popularną fryzurę u dzieci, jak na tamte czasy - krótkie włosy i grzywka zasłaniająca czoło. Wyglądała przesłodko.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.