Telekamery 2020. Beata Chmielowska-Olech zapomniała, co to umiar. Ramoneska, koronki i tren? Można dostać oczopląsu

Beata Chmielowska-Olech zjawiła się na gali wręczenia nagród magazynu TeleTydzień. Niestety, prezenterka "Teleexpressu" nie należała do najlepiej ubranych.

Beata Chmielowska-Olech to dziennikarka znana z prowadzenia "Teleexpressu" emitowanego na antenie TVP. Przez lata sympatycznej i skromnej prezenterce udało się zyskać sympatię widowni i przyciągnąć przed telewizory rzesze telewidzów. W poniedziałek wieczorem fani mieli okazję zobaczyć Beatę Chmielowską-Olech na gali rozdania nagród magazynu Tele Tydzień.

Beata Chmielowska-Olech w nieudanej stylizacji na Telekamerach

Beata Chmielowska-Olech na galę Telekamer wybrała długą, czarną suknię z koronkowymi, wzorzystymi wstawkami, biżuteryjne szpilki oraz kobaltową kurtkę. Niestety, swoją stylizacją nas nie zachwyciła.

Elegancka sukienka z koronkowo-tiulowymi elementami wygląda nieco przaśnie, a nałożona na kreację Beaty Chmielowskiej-Olech niebieska kurtka, będąca wariacją na temat ramoneski, kompletnie nie zgrała się z resztą wieczorowej stylizacji. Ani kolor, ani krój, nie wydają się pasować do całej reszty.

Wszystkie elementy stylizacji wyglądają, jakby były innej parafii i razem dają niekorzystny efekt. Przede wszystkim, w looku dziennikarki obserwujemy za dużo mocnych akcentów, wszystko w tej stylizacji się wyróżnia. Wyraziste, czerwone usta walczą o uwagę z kobaltową kurtką, a biżuteryjne szpilki pragną być bardziej widoczne niż koronkowy ogon.

Telekamery 2019Telekamery 2019 KAPIF

Niestety, tegoroczny wybór Beaty Chmielowskiej-Olech odstaje od odważnej, lecz stylowej kreacji Dody, nie może nawet konkurować z sukienką Barbary Kurdej Szatan, która w tym roku nas nie zachwyciła.

A Wam jak się podoba stylizacja Beaty Chmielowskiej-Olech?

JP

Największe wpadki modowe gwiazd. Zobaczcie nasze wideo.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (10)
Telekamery 2020. Beata Chmielowska-Olech zapomniała, co to umiar. Ramoneska, koronki i tren? Można dostać oczopląsu
Zaloguj się
 • gapcio2010

  Oceniono 7 razy 7

  Poziom i gust TVPISSS...... Ale dlaczego nie bylo tam pierwszej pisuaressy TVP, ciotki Danki Holeckiej ? Taka przykrość..

 • szoferek1

  Oceniono 1 raz 1

  Ktoś to jeszcze ogląda? Jedynie zaczadzony elektorat ma uciechę z tej PiSdxielskiej ku...xji.

 • kupogon

  0

  Właśnie postawiłem klocka.

 • edza4

  0

  Jaka firma taka obsada.

 • ulg53

  0

  Co w szafie miałam, to na się wdziałam.

 • Gambit szachowy

  Oceniono 4 razy 0

  Nie wiem jestem facetem nie znam się na aktualnej modzie lecz dla mnie pani Olech wygląda bardzo fajnie, podoba mi się jako kobieta, w jej stroju też niczego dziwnego nie widzę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX