Telekamery 2020. Beata Chmielowska-Olech zapomniała, co to umiar. Ramoneska, koronki i tren? Można dostać oczopląsu

Beata Chmielowska-Olech zjawiła się na gali wręczenia nagród magazynu TeleTydzień. Niestety, prezenterka "Teleexpressu" nie należała do najlepiej ubranych.

Beata Chmielowska-Olech to dziennikarka znana z prowadzenia "Teleexpressu" emitowanego na antenie TVP. Przez lata sympatycznej i skromnej prezenterce udało się zyskać sympatię widowni i przyciągnąć przed telewizory rzesze telewidzów. W poniedziałek wieczorem fani mieli okazję zobaczyć Beatę Chmielowską-Olech na gali rozdania nagród magazynu Tele Tydzień.

Beata Chmielowska-Olech w nieudanej stylizacji na Telekamerach

Beata Chmielowska-Olech na galę Telekamer wybrała długą, czarną suknię z koronkowymi, wzorzystymi wstawkami, biżuteryjne szpilki oraz kobaltową kurtkę. Niestety, swoją stylizacją nas nie zachwyciła.

Elegancka sukienka z koronkowo-tiulowymi elementami wygląda nieco przaśnie, a nałożona na kreację Beaty Chmielowskiej-Olech niebieska kurtka, będąca wariacją na temat ramoneski, kompletnie nie zgrała się z resztą wieczorowej stylizacji. Ani kolor, ani krój, nie wydają się pasować do całej reszty.

Wszystkie elementy stylizacji wyglądają, jakby były innej parafii i razem dają niekorzystny efekt. Przede wszystkim, w looku dziennikarki obserwujemy za dużo mocnych akcentów, wszystko w tej stylizacji się wyróżnia. Wyraziste, czerwone usta walczą o uwagę z kobaltową kurtką, a biżuteryjne szpilki pragną być bardziej widoczne niż koronkowy ogon.

Telekamery 2019Telekamery 2019 KAPIF

Niestety, tegoroczny wybór Beaty Chmielowskiej-Olech odstaje od odważnej, lecz stylowej kreacji Dody, nie może nawet konkurować z sukienką Barbary Kurdej Szatan, która w tym roku nas nie zachwyciła.

A Wam jak się podoba stylizacja Beaty Chmielowskiej-Olech?

JP

Największe wpadki modowe gwiazd. Zobaczcie nasze wideo.

Zobacz wideo
Więcej o: