Krzysztof Ibisz pokazał, jak spędza czas z synem, ale wszyscy patrzą tylko na ich wygląd. "Synuś to klon taty"

Krzysztof Ibisz spędza wolne chwile z synem. Na Instagramie pokazał, jak umilają sobie ten czas. Wszyscy jednak zwrócili uwagę na podobieństwo, które ich łączy.
Zobacz wideo Krzysztof Ibisz z bliskimi

Krzysztof Ibisz dostosował się do zaleceń dotyczących zachowania środków bezpieczeństwa i spędza czas w domu. Ma teraz mnóstwo wolnego czasu, gdyż Polsat podjął decyzję o przełożeniu najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" na jesień. Prowadzący show ten czas poświęca synowi Vincentowi.

Krzysztof Ibisz z synem

Ibisz pochwalił się wspólnym zdjęciem z dzieckiem na Instagramie. Okazuje się, że bardzo lubią razem grać:

Gramy w jengę, a Wy jak spędzacie czas w domu? #zostańwdomu #vincentibisz #pozdrawiamy - napisał.
 

Internauci zauważyli podobieństwo Vincenta i ojca:

Z syna rośnie taki sam przystojniak jak jego tata.
To już dorosły facet - cały tata. Fajnie mieć takiego syna.
Synuś to klon taty. Super, panie Krzysztofie. Pozdrawiam - zauważyli.

Nastolatek jest synem Krzysztofa Ibisza ze związku z Anną Nowak-Ibisz. Ich małżeństwo przetrwało cztery lata. Jak wspominała w wywiadach, nie chciała brać ślubu i wolała związek partnerski, jednak dała się namówić ukochanemu na ten poważny krok. Rozwiedli się ponad 10 lat temu w nie najlepszych relacjach, ale jakiś czas temu udało im się porozumieć. Co więcej, niektórzy ich fani mają nadzieję, że do siebie wrócą. A mają ku temu podstawy - byli małżonkowie chętnie flirtują na Instagramie i wspierają siebie podczas wykonywania zawodowych obowiązków. Okazuje się też, że zalecaną izolację spędzają w trójkę. Niedawno wybrali się na spacer do lasu, skąd pozdrowili swoich fanów.

Vincent to drugi syn Krzysztofa Ibisza. Prezenter jest także ojcem Maksymiliana, który pochodzi z jego małżeństwa z Anną Ibisz, z domu Zajdel.

AW