Krzysztof Ibisz z byłą żoną i synem. Tak spędzają kwarantannę. Fani pod wrażeniem: Fajnie, że "po" można żyć w przyjaźni

Krzysztof Ibisz dokosnale wie, jak spędzić zdrowo czas kwarantanny. Opublikował rodzinne zdjęcie ze wspólnego wypadu do lasu.

Polski rząd na najbliższe dwa tygodnie zakazał zgromadzeń powyżej 50 osób. Większość Polaków po zrobieniu niemałych zapasów zaszyła się w domach, z których starają się nie wychodzić bez wyższej konieczności. Okazuje się, że kwarantannę można spędzać o wiele aktywniej. Dokładnie tak robi to Krzysztof Ibisz, który pochwalił się rodzinnym zdjęciem z lasu. 

Zobacz wideo Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem

Kwarantanna Krzysztofa Ibisza

Rozwody w polskim show-biznesie niejednokrotnie rozciągały się dłużej w czasie niż małżeństwa. Jak się okazuje, można rozstać się w przyjaźni, a byłe małżeństwo Krzysztofa Ibisza jest na to najlepszym dowodem. Prowadzący "Taniec z gwiazdami" i Anna Nowak-Ibisz rozwiedli się ponad 10 lat temu, jednak nie zmieniło to ich dobrych relacji. Mają wspólnego syna Vincenta, z którego wychowaniem świetnie sobie radzą, rozdzielając pomiędzy siebie obowiązki. Byłe małżeństwo ze względu na wspólne dziecko, nawet czas kwarantanny spędza wspólnie. Krzysztof Ibisz zabrał bliskich do lasu, o czym dowiedzieliśmy się z jego najnowszego posta na Instgaramie.

Ex żona, ex mąż, wciąż aktualne ich dziecko i Nicpoń Super Pies zdobywają odporność w lesie. Pozdrawiamy - podpisał zdjęcie prezenter. 

Taka zgodność byłych małżonków to prawdziwa rzadkość, nie tylko w show-biznesie. Internauci są podobnego zdania, o czym dali znać w komentarzach, komplementując ich rodzinne relacje. 

Super rodzinka. To cudowne, że trzymacie się razem
Fajnie że „po” można żyć w przyjaźni, pozdrawiam
Pani Aniu wielki szacun za całokształt - piszą pod zdjęciem fani. 

Trudno się z nimi nie zgodzić. Szkoda, że inne gwiazdy nie zawsze biorą sobie ich za przykład. 

RG

Więcej o:
Komentarze (6)
Krzysztof Ibisz pokazał, jak spędza kwarantannę. "Ex żona, ex mąż, wciąż aktualne ich dziecko"
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 4 razy 4

  Bo to się nazywa miłość... bez względu na rozwód.
  Ona nadal go kocha...
  Panie Krzysztofie... starość idzie, nie zmarnuj pan szansy.
  Może warto oświadczyć się 2 raz. Tak dojrzale i na poważnie.

 • kaktus47

  Oceniono 2 razy 2

  Co trzeba mieć w głowie, żeby wystawiać - i to z własnej woli - swoją twarz i twarz rodziny na widok publiczny ? Tego się nie da opisać. Oczywiście stragan ze skarpetami przyklaśnie. Ujawnia się prostacka natura niestety.

 • mariami

  Oceniono 2 razy 2

  Oni odbywają kwarantannę czy po prostu, ograniczają zgodnie z zaleceniami wyjścia z domu? Mylicie 2 różne sprawy. Jeśli to kwarantanna to w ogóle nie powinni z domu wychodzić.

 • ula53

  Oceniono 1 raz 1

  Wirus ich polaczy !!

 • mlehc

  Oceniono 3 razy 1

  "Eksżona i eksmąż" ( a nie "ex żona" i "ex mąż") - od dziennikarzy należałoby oczekiwać poprawności językowej
  i znajomości ortografii.
  "Superrodzinka", a nie "super rodzinka" - jak z kolei piszą fani!

 • partia_niewidzialnych

  0

  Majkel ŻYJE! A nie, to Ibisz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX