Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcia z synem. Vincent idzie w ślady ojca. "Jego dojrzałość urzekła moje serce"

Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcia ze swoim synem Vincentem. Nastolatek coraz bardziej interesuje się pracą w telewizji, a jego ojciec pęka z dumy.

Krzysztof Ibisz opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z młodszym synem, Vincentem. Czy chłopiec pójdzie w ślady sławnych rodziców i zdecyduje się na pracę w telewizji? Jak na razie towarzyszy swojemu ojcu na planie programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami''. Kto wie, może za kilka lat sam zostanie prezenterem telewizyjnym?

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz ma świetny kontakt z synem. Zobaczcie sami!

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcia z synem

Ibisz jest bardzo dumny z syna i chętnie podzielił się tą myślą na swoim Instagramie. Vincent zainteresował się światem mediów i wszystko wskazuje na to, że to właśnie z telewizją zwiąże swoją przyszłość. Prezenter opublikował ich wspólne zdjęcia i opatrzył je wzruszającym podpisem.

Nie sądziłem, że ten młody człowiek w pełni zafascynowany telewizją, będzie smakował każdy moment spędzony ze mną na planie programu. Jego dojrzałość urzekła moje ojcowskie serce. Brawo synu, mieć takiego partnera w pracy to prawdziwe szczęście!

Obserwatorzy Ibisza od razu zauważyli, że jego syn odziedziczył talent w genach. Na Instagramie Krzysztofa posypały się setki komentarzy z gratulacjami:

Daleko nie pada jabłko od jabłoni.
Gratulacje syna, ma szczęście, że może się uczyć od takiego taty.
 

Vincent Ibisz przyszedł na świat w 2006 roku i jest owocem miłości Krzysztofa i Anny Nowak-Ibisz. Nastolatek jest bardzo podobny do sławnego taty. Mimo tego, że małżeństwo prezentera i "Pani gadżet'' rozpadło się kilka lat temu, wciąż pozostają w dobrych relacjach i są dowodem na to, że można rozejść się z klasą.

KK