Krzysztof Ibisz zabrał młodszego syna na finał "Tańca z gwiazdami", a jego była żona pyta, do kogo Vincent jest podobny. Zdania są jednoznaczne

Na finale 10. edycji "Tańca z gwiazdami" Krzysztof Ibisz pojawił się z młodszym synem Vincentem. Fani nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny.

Za nami finał 10. edycji "Tańca z gwiazdami", podczas którego nie tylko uczestnicy zwracali uwagę, ale także ich rodziny. Prowadzącym, czyli Paulinie Sykut i Krzysztofowi Ibiszowi, również towarzyszyli bliscy. Ibisz zabrał młodszego syna Vincenta.

Krzysztof Ibisz z młodszym synem na finale "Tańca z gwiazdami"

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów - starszego Maksymiliana, ze związku z pierwszą żoną Anną Zejdler i młodszego Vincenta, ze związku z drugą żoną Anną Nowak-Ibisz. Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć, jak zmienił się Maksymilian. Chłopak skończył właśnie 19 lat i do sieci trafiło jego nowe zdjęcie. Nikt wtedy nie miał wątpliwości, że razem z mamą wygląda jak rodzeństwo. A jak jest w przypadku Vincenta? Krzysztof Ibisz pokazał swojego 13-latka podczas finału "Tańca z gwiazdami", a teraz jego była żona pyta internautów, do kogo Vincent jest podobny. Zdania są w tym wypadku jednoznaczne!

 
Trochę z mamy, trochę z taty, a efekt piorunujący.
Myślę, że syn to bardzo udane połączenie fajnego taty i super fajnej mamy.
Moim zdaniem sprawiedliwie i do mamy, i do taty.
Chyba oboje rodzice - piszą fani.

My zgadzamy się z ich opiniami, a wy?

KM

Czy synowie pójdą w ślady Krzysztofa Ibisza? Te dzieci gwiazd wybrały te same zawody, co ich rodzice: 

Zobacz wideo