"Taniec z gwiazdami" zawieszony! Polsat podjął ważną decyzję. Polały się łzy

W drugim odcinku "Tańca z gwiazdami" miały odpaść dwie pary. Polsat jednak podjął poważną decyzję o zawieszeniu programu.

Za nami drugi odcinek "Tańca z gwiazdami". Uczestnicy zaprezentowali różny poziom tanecznych umiejętności, jednak największą wygraną okazała się Julia Wieniawa. Razem ze Stefano Terrazzino zdobyła maksymalną liczbę punktów, czyli 30. Polsat jednak podjął jednak poważną decyzję w sprawie dalszych odcinków.

Sylwia Madeńska z "Love Island" schudła prawie 10 kg. Opowiedziała nam, jak tego dokonała:

Zobacz wideo

"Taniec z gwiazdami". Kto odpadł?

W tej edycji oprócz Wieniawy pojawiły się takie gwiazdy jak m.in. Tomasz Oświeciński, Marcin Bosak, Nicole Bogdanowicz i Anna Karwan. W tym odcinku każda z nich zdobyła się na szczere wyznanie. Poruszającą historią podzielił się Sławomir Wilk, który został adoptowany w wieku czterech lat. Jednak to nie koniec mocnych emocji. Gdy Krzysztof Ibisz miał przeczytać, które dwie pary odpadają z programu, okazało się, że otrzymał ważny komunikat. Stacja zareagowała na sytuację związaną z koronawirusem i zawiesiła edycję. 

Telewizja Polsat podjęła decyzję o zawieszeniu programu do jesieni - poinformował prowadzący.
Musimy reagować na sytuację - dodała Paulina Sykut-Jeżyna.

Zarówno prowadzący, jak i uczestnicy nie ukrywali emocji. Anna Karwan zalała się łzami. Ibisz wyraził nadzieję na to, że jesienią spotkają się w takim samym składzie. Biorąc pod uwagę, że niektórzy mogą mieć kontrakty i zobowiązania zawodowe, możemy spodziewać się, że skład może ulec zmianie. Chociaż mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie.

AW

Więcej o: