"TTBZ". Mateusz Ziółko i Rafał Szatan w coverze "Shallow". Metamorfozy spektakularne, a sam występ? "Zniszczyliście tę piosenkę"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ten program nie przestaje nas zaskakiwać. W ostatnim odcinku na scenie pojawili się goście specjalni, Mateusz Ziółko oraz Rafał Szatan, którzy zaśpiewali nagrodzoną Oscarem piosenkę "Shallow. Ich metamorfozy naprawdę robią wrażenie, jednak sam występ nie przypadł wszystkim do gustu.

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie Polsatu w 2014 roku. Od tamtej pory show cieszy się niesłabnącą popularnością, gdyż metamorfozy, jakie przechodzą w danym odcinku uczestnicy są wprost nieprawdopodobne.

ZOBACZ TEŻ: Uczestniczka nowej edycji "TTBZ" wcieliła się w Krzysztofa Cugowskiego. Poznajecie? Skrzynecka nie mogła ukryć wzruszenia

W minioną sobotę wystartowała 11. już edycja programu. Z tej okazji na scenie pojawili się także goście specjalni, a byli to Mateusz Ziółko, czyli zwycięzca ostatniej edycji oraz Rafał Szatan, zdobywca drugiego miejsca. Mieli przed sobą naprawdę duże wyzwanie, gdyż sprawdzili się w hitowym utworze "Shallow", który został nagrodzony Oscarem w kategorii "Najlepsza piosenka". 

Zobacz wideo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Mateusz Ziółko i Rafał Szatan w utworze "Shallow"

Dodajmy, że w oryginale piosenkę "Shallow" śpiewają Lady Gaga oraz Bradley Cooper, co oznacza, że Mateusz i Rafał w trakcie występu musieli się do nich upodobnić. Ich metamorfoza zwala z nóg. A sam występ? Tutaj zdania internautów są mocno podzielone. 

Bradleya faktycznie widzę. Lady Gagę trochę mniej.
Poprawny występ, ale ta Lady Gaga skrzywdzona.
Jezu zniszczyliście tę piosenkę, jedynie Bradley był dobry - czytamy w komentarzach pod filmem.

Rafał Szatan i Mateusz ZiółkoRafał Szatan i Mateusz Ziółko screen YouTube/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

Trzeba przyznać, że to dość nietypowy występ i z pewnością nie wszystkim przypadnie do gustu. Najlepiej jednak, jak sami zobaczycie, a następnie ocenicie Mateusza Ziółko i Rafała Szatan w utworze "Shallow". 

 

Czy waszym zdaniem poradzili sobie z tym oscarowym utworem? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.