O tym, że królowa Elżbieta nie przepada za Meghan Markle, mówiło się od dawna. Teraz jest na to dowód

Narzeczona księcia Harry'ego została oficjalnie zaakceptowana przez królową. Jednak treść oświadczenia, które wydała Elżbieta II świadczy o jej braku sympatii do Meghan Markle.

Ślub Księcia Harry'ego zbliża się wielkimi krokami. Jego wybranka Meghan Markle to przeciwieństwo, Kate Middleton, którą kocha cała Wielka Brytania. Od dawna spekulowano, że Królowa Elżbieta II nie jest zadowolona z wyboru, jakiego dokonał młodszy wnuk. Jego narzeczona jest aktorką, nie raz rozbierała się na ekranie. Do tego rozwódka. Monarchini w końcu jednak wydała oficjalną zgodę na ślub.

Mimo iż małżeństwo zostało zaakceptowane, to treść dokumentu wskazuje na dezaprobatę i niechęć królowej Elżbiety II do przyszłej żony Harrego. Wystarczy porównać go, z oświadczeniem, które zostało wydane przed ślubem księcia Williama.

Deklaruje swoją zgodę na małżeństwo między moim najukochańszym wnukiem księciem Walii, Harrym, a Rachel Meghan Markle - czytamy w oświadczeniu.
Deklaruję naszą zgodę na małżeństwo między naszym najukochańszym wnukiem księciem Walii, Williamem, a wierną i uwielbianą przez nas Catherine Middleton - brzmiało oświadczenie odnośnie ślubu księcia Williama z Kate.

Różnica jest znacząca. Brak pochlebnych epitetów na temat Meghan mówi samo za siebie.

Przyszła żona księcia Harrego na pewno nie będzie miała łatwego życia jako członkini rodziny królewskiej, ale narzeczeni mają powód do radości. Oświadczenie zostało wydane i nic już nie stoi na przeszkodzie do wspólnej przyszłości.

Dlaczego zgoda Elżbiety II była taka ważna? Książę Harry jest obecny na liście kandydatów na króla. Jego szanse na objęcie tronu są nikłe, ale mimo to, to zgodnie z przepisami królowa musi zaakceptować i pobłogosławić jego narzeczeństwo. Gdyby młodzi nie otrzymali takiej zgody, książę musiałby zrzec się praw do tronu, żeby mogło dojść od ślubu.

A wy co myślicie na temat Meghan Markle? Czy zostanie czarną owcą w rodzinie królewskiej?

PC

Więcej o:
Komentarze (128)
O tym, że królowa Elżbieta nie przepada za Meghan Markle mówiło się od dawna. Teraz jest na to dowód
Zaloguj się
 • Gość: Eiona

  Oceniono 134 razy 70

  Dla mnie najbardziej dziwne jest to ze krolowa nie postawila warunku wspolnego mieszkania np. 2 lata, zanim da zgode na ten slub. W MM jest cos tak falszywego, ze nie potrafie sie do niej przekonac. Mam wrazenie ze Harry jeszcze drogo zaplaci za ten zwiazek

 • Gość: Maggie

  Oceniono 76 razy 50

  Szanowni kopiści z Daily Mail, bo dziennikarzami raczej nie da się szanownych państwa nazwać, robicie burzę w szklance wody, cytując rewelacje brytyjskiego szmatławca. Królowa Elżbieta wyrażała zgodę na ślub Williama DWUKROTNIE i za pierwszym razem (w zgodzie wydanej 2 miesiące przed ślubem, czyli podobnie jak teraz) Kate wcale nie była "Well Beloved", wymieniono ją jedynie z nazwiska. Pełne afektu przymiotniki pojawiły się dopiero w drugiej zgodzie wydanej tydzień przed ślubem Willa i Kate,więc Meghan M. ma jeszcze czas, aby stać się "uwielbianą". I po sensacji...

 • Gość: Zibi

  Oceniono 36 razy 28

  Poświęciłam minutę swego życia i wyszukałam w Google treść zgody na ślub Williama i Kate - słowo w słowo to samo co w tym pokazanym powyżej. Może powinniście zrobić to samo zanim napiszecie coś głupiego?

 • elenem

  Oceniono 63 razy 25

  Elżbieta II nie będzie zyć wiecznie, już bliżej jej niż dalej do Swiatłości Wiecznej.
  Dla Harrego i jego żony jej sympatia nie jest najważniejsza. Tych dwoje ....ma przed soba całe wspólne zycie, oby Im sie wiodło. :)

 • lipaca

  Oceniono 49 razy 23

  Laska dlugo nie wytrzyma cisnienia i tego calego protokolu. Nie ona. Do tej pory to przygoda, ale znudzi ja, albo moze inaczej, przerosnie. Angielka poradzilaby sobie, nie Amerykanka - aktorka do tego. Narazie jest fajnie, beda ksiezna, ale nie ma bladego pojecia, co za tym sie kryje, jakie restrykcje. Nie da rady.

 • Gość: kk

  Oceniono 40 razy 20

  Spokojnie, Kate była "uwielbiana" póki Elka jej nie poznała, teraz mówi o niej, ze jest próżna i leniwa, i że nie zhańbiła się żadną pracą.
  O narzeczonej Harrego mówi z rezerwą,trudno jej się dziwić: Amerykanka, rozwódka, do tego ma czarną matkę, co może przynieść czarne wnuki, ale jak się okaże fajną kobietą, to może zyskać jej sympatię, tak jak rozrywkowa Sara, która mimo wybryków cieszyła się jej względami.

 • Władek Skalny

  Oceniono 33 razy 15

  Jeszcze raz powtórzę :Świat kocha się w blondynkach ale książęta żenią się z brunetkami !!! :)

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 20 razy 14

  Edwardowi VIII, byłemu królowi Wielkiej Brytanii, kościół w Anglii odmówił uznania małżeństwa z Amerykanką, aktorką, rozwódką Simpson. Historia lubi się powtarzać. Ale Edward zmarł w Paryżu nikt za nim nie płakał w Imperium.

 • miniorek

  Oceniono 21 razy 13

  Nie znam je więc się nie wypowiadam. Z góry za to życzę szczęścia tej parze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX